PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 19-09-2016

Właśnie zamówiłem za 300 zł + 20 zl wysyłka pobraniowa PS3 Slim 160 GB z grami, które chciałem ^^ (GTA V i Far Cry 3), kabel HDMI, zasilający, usb do podłączenia pada, 1 oryginalny Dualshock 3 i drugi nieoryginalny. Model konsoli to 3004A (nienaruszona plomba), data code 10, model DS3 CECHZC2E a1. Tutaj link do tej konsoli Smile http://www.olx.pl/oferta/ps3-slim-149-gb-CID99-IDhFGjL.html#e1dad46c39 Warto było? Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 19-09-2016

Moim zdaniem warto było Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 19-09-2016

Przy okazji, co zrobić jak już konsolkę podepnę pod tv? Smile Coś ustawić w opcjach telewizora/konsoli, żeby uzyskać jak najlepszą grafikę? Jak najlepiej sformatować całą konsolę włącznie z dyskiem i jakiej kolejności? Smile


Kupno PS3 - Eremilek - 20-09-2016

Cześć, zastanawiam się nad kupnem PS3 grałem kilka lat na PS2 (PS4 niestety nie wchodzi w grę cena konsoli nie jest dla mnie zbyt osiągalna) PS3 mam okazję kupić za 700 zł. Nówka konsola teraz pytanie jak to wygląda ze strony producenta gier czytałem że niby od 2017 roku nie będzie wsparcia na różnych stronach inaczej wszędzie pisze to znaczy ze od 2017 nie będzie produkcji w ogóle gier?? dodam że jestem maniakiem FIFY Big Grin i nie jestem wybredny jeśli chodzi o grafikę, martwi mnie trochę co dalej z konsolą czy dalej będzie można grać przez internet np w taką FIFĘ


RE: Kupno PS3 - kubulwg - 20-09-2016

Używaną PS4 w stanie idealnym z gwarancją teraz można znaleźć za 900-1000 zł Smile Co do gier na PS3, wyjdzie teraz ostatnia FIFA 17 (niestety bez trybu kariery), PES 2017 i WWE 2k17, niestety z gier ważniejszych to są ostatnie 3 tytuły :/ Z graniem na multi w FIFE nie powinno być problemu (nawet w 15 jeszcze jest dużo ludzi). Niedawno wyszła ostatnia aktualizacja systemu PS3 do wersji 4.80 i już więcej nic nie będzie. PS4 pożyje jeszcze spokojnie przesz min. 4 lata, wszak za miesiąc wyjdzie PS4 Pro, więc może pierwsze PS4 jeszcze stracą na cenie Big Grin Tak czy siak na PS3 jest jeszcze dużo gier, które warto ograć, np. The Last Of Us, Killzone, Uncharted, God Of War itd.. Smile


RE: Kupno PS3 - mattek - 20-09-2016

Skąd wiesz, że Fifa 17 będzie ostatnią częścią, a po aktualizacji 4.80 już nic nie zostanie wrzucone przez Sony? Pytam, bo nigdzie nic takiego nie słyszałem.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Eremilek - 20-09-2016

Pojechałem po PS3 przywiózłem nową PS4


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 20-09-2016

@mattek
Zapytałem na oficjalnym profilu Playstation Polska na facebooku, odpisali mi, że na ten moment tak (źle zrozumiałem, przepraszam). Co do Fify, to na gry-online.pl gry przed premierą jest właśnie FIFA 17, nie ma wyżej. Pamiętam jak w 2012 roku, szukałem tak gier, to były pokazane Fify 13 i 14.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kubulwg - 20-09-2016

@mattek
Zapytałem na oficjalnym profilu Playstation Polska na facebooku, odpisali mi, że na ten moment nie wiedzą o nowszej aktualizacji (źle zrozumiałem, przepraszam). Co do Fify, to na gry-online.pl gry przed premierą jest właśnie FIFA 17, nie ma wyżej. Pamiętam jak w 2012 roku, szukałem tak gier na ps2, to były pokazane Fify 13 i 14.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 20-09-2016

Lol, po prostu nie została zapowiedziana 18, bo 17 nawet nie wyszła jeszcze. Gry-Online w tym przypadku to taki informator, jak ja.