PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - ramzipl - 14-05-2016

Za 400 zł z przesyłką, kupilem siedmio miesieczna ps3 ss12gb z dwoma grami i oryginalnym padem, wiec warto troszke dołożyć.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - benq1 - 14-05-2016

Odpisał:
- pad: cechzc2u (meh;(
- konsola: cech-4003a
A ten model konsolki to dobry czy zły. Tylko ten pad...


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 14-05-2016

Nie słuchaj tego, co mówią wyżej o tych padach. To są normalne kontrolery, które były dołączane do konsol SuperSlim. Ja osobiście mam CECHZC2E A1 - też mówili, że podróbka, a wyjąłem go z pudełka z nowym SuperSlimem, jak kupowałem dwa lata temu.

Ta z Legionowa może być dobra, bo człowiek prywatny. Rada ode mnie - poproś o więcej zdjęć konsoli w wyższej jakości, bo to z aukcji to jest zrobione kartoflem.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - benq1 - 14-05-2016

Wysłałem prośbę. Jeszcze napisał, że jest drugim właścicielem i: "szczerze to tylko przeszedłem na niej gry z serii ratchet i clank". Może darmową wysyłkę się wycebuli Wink


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - norton9988 - 14-05-2016

Nie bierz tej konsoli z Legionowa! Ten pad to podróbka
CECHZC2E A1 to nowsza rewizja dualshocka na rynek europejski (stąd końcówka e) i były dodawane od modeli cech-3004 wzwyż i są to oryginalne pady. CECHZC2U to podróbki, które chodzą na allegro po 50 zł. Co do modelu 4004 i 4003 to są te same konsole tylko na inny rynek. Przy kupnie super slima ważne, aby się dowiedzieć czy konsola ma sanki, ponieważ przy ich braku dysk podczas transportu może uszkodzi płytę główną. Niektórzy sprzedający wkładają dysk na karton, albo na inne cuda, a potem zdziwienie, że konsola nie działa. Co do modelu 400x trzeba uważać czy konsola nie miała fabrycznego dysku 500gb czyli model 4004b. Tak jak pisałem wcześniej pierwsze super slimy miały problem z dyskami. Po za tym radzę szukać konsoli już z dyskiem,ponieważ koszty sanek i dysku są spore.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - benq1 - 14-05-2016

A takie sanki nie mogą być ? Zgoda, nie są oryginalne od Sony... ale to kawałek blaszki ze śrubkami.
Dysk mam od laptopa 120 gb, a być może niedługo dostanę większy. Z tego co czytałem to laptopowe dyski pasują, więc to raczej nie żaden problem.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 16-07-2016

jaka przejsciowke potrzebuje zeby podlaczyc pady od ps2 do ps3? do usb czy lepiej do wejscia ps3?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 16-07-2016

PS3 nie ma swojego wejścia na pady - są bezprzewodowe i używają tylko USB w celu parowania, ładowania się oraz ewentualnego sterowania. Dlatego musisz zaopatrzyć się w przejściówkę właśnie pod ten port. Powinna działać każda.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 17-07-2016

allegro.pl/fifa-16-polska-dubbing-ps3-pl-gwarancja-i6339302124.html


czy to nie jest jakieś krętactwo jak w kontach steam udostepnianych 500 osobom??

i widze ze czesto sprzedaja konsole z kontami i pisza ze usuniecie gier z dysku spowoduje ich utrate
nie mozna ich potem pobrac z profilu psn?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Iksar - 17-07-2016

Mogę potwierdzić że te przejściówki z gamepadów PS2 na USB do PS3 działają w grach, sprawdziłem tylko kilka gier ale słyszałem że może zdarzyć się ze nie będzie działać w jakiejś grze.