PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 20-12-2015

Jeżeli na dysku coś było to najwyraźniej nie ma już niczego. Co rozumiesz poprzez pojęcie „zrestartowałam”?

Jakie konto jest obecnie zalogowane na konsoli? Zrobiłaś własne, czy może cały czas grasz na koncie kolegi? Jeżeli dodawałaś nowego użytkownika dla siebie to prawdopodobnie wszystkie pliki zostały na jego koncie, a twoje jest czyste.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MocarnaMi - 20-12-2015

więc, nie chciała mi odpalać gra , zadzwoniłam do niego i powiedział że mam wejsc gdzies w ustawienia i zrestartować no i zrobiłam to i dopiero wszystko znikło. teraz próbuję zgrac cos z internetu ale to są tylko gry jakies i one mają swoje foldery , a nie ma gdzie wsadzic muzyki którą miał i rodzinne zdjęcia,

konto obecnie jest tylko to które ja założyłam


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 19-01-2016

Mam tez pewne pytanie, a bez sensu zakladac nowy temat. Spotkalem sie z jednym problemem na konsoli PS3, a dokladniej z automatycznym uruchamianiu sie konsoli(dostepne dla plusowcow), badz tez zlecanie pobierania czegos poprzez strone www. Jesli np wybierzemy na stronie www - pobierz na PS3, po uruchomieniu konsoli pokazuje sie napis, ze mamy do pobrania materialy i zwykle po chwili nastepowalo pobieranie. Jednak po aktualizacji, po napisach wraca do XMB i nie pobiera sie nic. Podczas automatycznego uruchamiania, nie synchronizuje trofeow itd. Ogolnie nic nie robi. Konsola po chwili sie wylacza. Tez macie ten problem?
W internecie spotkalem sie ze sporym odzewem na forach playaka, wyglada na to, ze dotknelo duza ilosc uzytkownikow


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 29-01-2016

Hej, można grać w gry na PS3 z dysku zewnętrznego czy trzeba mieć moda? Mogę za półdarmo mieć konsolę, która nie czyta płyt, ale przecież można zrzucić na dysk. I kolejne pytania. Czy da się grać bezpośrednio z usb? Czy wtedy działa ona w tym całym PSN i da się ją dodać do swojego konta?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 29-01-2016

mozesz kupic gry na PSN, wtedy instalujesz je na dysku konsoli i grasz


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 30-01-2016

No tak, ale na PSN gry są znacznie droższe od tych używanych. Gran Turismo 5 na Allegro po 10-15zł, a na PSN zgaduję, że około 50zł, bo nie wiem jak sprawdzić taką cenę Tongue.

Czy wystarczy wtedy, że zgram płytę na dysk i będzie można grać, dodać grę do swojego konta itd. czy trzeba będzie zainstalować na dysku wewnętrznym?

Tak przy okazji, na PSN albo jakichś innych sklepach z grami cyfrowymi są jakieś wypasione promocje, gdzie można dostać gry za półdarmo, jak ma to miejsce na PC?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - norton9988 - 30-01-2016

Teraz napisze coś za co pewnie połowa forumowiczów mnie zlinczuje. Jesli model tej konsoli to fat lub slim 2004 2104 lub 2504 z datacode ponizej 1A to ja przerobisz za okolo 100 zl przez wgranie cfw. Wtedy laser nie musi być sprawny. Ważne, aby napęd z logiką był na miejscu.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 30-01-2016

Powiem wwm szczerze ze smiesza mnie konsole gdzie trzebw przerabiac i sie bawic zeby miec pelna funkcjonalnosc a na pc jest wszystko

Ale nie chcialbym dokladac do przerobek bo w sumie i tsk uzywalbym tylko gier. To jak? Da sie zrobic to o co pytslem w poprzednim poscie?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - norton9988 - 30-01-2016

Nie wiem w jaki sposób ty chcesz zgrać grę na konsole z zepsutym laserem. Poza tym gier na PS3 się nie instaluje, tylko kopiowana jest część plików, reszta odczytywana jest z płyty na bieżąco. Są wyjątki jak Far Cry 3 czy Metal Gear Solid 4 ale i tak płyta musi być w napędzie.

Jeśli konsole przerabiasz to ściągasz gry z internetu. Za darmo nic nie ma, koszt nowego lasera czy wgranie cfw kosztuje. Chyba, że chcesz legalnie to kupujesz z psn. Ceny są sporo wyższe niż gier z płyt, chyba ,że trafisz na jakąś promocje. Tak samo nie ma wszystkich tytułów w wersji cyfrowej


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tomas1395 - 30-01-2016

Nie da się zgrać płyty przez jej włożenie do komputera i przerzucenie całej zawartości na dysk? Kurcze, myślałem, że będę mógł po taniości mieć PS3, a w gry grać z dysku zewnętrznego.
Nie ma innej możliwości jak naprawa tego lasera?