PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Radkovv - 09-11-2015

Witam! Znalazłem ogłoszenie ze sprzedażą konsoli PS3 z 9 grami (m.in. FIFA15, Assasins Creed III, Gran Turismo 5, Dragon Ball Raging Blast) za 650 zł. Wiem, że cena jest dość ciekawa. Wiem, że jest to Playstation 3 SuperSlim 500GB w idealnym stanie, z całym okablowaniem, oryginalnym pudełkiem i w zestawie są 2 pady. Miałem już styczność z PS2 i X360, ale z tą konsolą po raz pierwszy. Pytanie:
Jakie pytania warto zadać przed zakupem i na co zwrócić uwagę?
Czy z opisu powyżej, cena 650 jest rozsądna czy jednak próbować się targować?

Dzięki i pozdrawiam!


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 09-11-2015

wg mnie ciekawa cena, 9 gier i to mocno zroznicowanych. Znajdziesz cos dla siebie, a nieprzydatne opylisz. Superslim jest najnowsza wersja wiec istnieje prawdopodobienstwo, ze nie jest zajechana


podłącz nośnik danych w miejscu docelowym zapisu - MocarnaMi - 20-12-2015

Witam , jestem kompletnie zielona i nabroiłam , zrestartowałam koledze ps3 potracił wszystkie foldery , filmiki , zdjęcia i gry , teraz gdy próbuję jakąś grę wgrać lub program woła mi że podłącz nośnik danych w miejscu docelowym zapisu, pomóżcie jak mam zrobić bym mogła mu jakoś to naprawić


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 20-12-2015

Na pierwszy rzut oka wygląda to jak odłączenie się dysku twardego od konsoli. Najpierw napisz, jaka to konsola (Classic, Slim, SuperSlim).


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 20-12-2015

Albo zrob zdjecie, jesli nie wiesz sama Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MocarnaMi - 20-12-2015

(20-12-2015, 15:13)Spaidi napisał(a): Albo zrob zdjecie, jesli nie wiesz sama Smile




to wygląda na slim

[Obrazek: 81jS4NeetSL._SL1438_.jpg]


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 20-12-2015

Dobra, to teraz wejdź w informacje o systemie w menu konsoli i powiedz, ile pokazuje wolnej pamięci.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MocarnaMi - 20-12-2015

(20-12-2015, 16:23)Makaveli napisał(a): Dobra, to teraz wejdź w informacje o systemie w menu konsoli i powiedz, ile pokazuje wolnej pamięci.

205 gb


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 20-12-2015

Z ilu? Całość informacji proszę.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MocarnaMi - 20-12-2015

(20-12-2015, 16:36)Makaveli napisał(a): Z ilu? Całość informacji proszę.

przepraszam,

wolne miejsca 205/232
oprogramowanie systemu 4,76