PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 18-08-2015

Mam do was pytanie, czy moglby ktos sprawdzic gre na ps3/vite Dont Starve Giant Edition, pokazuje mi sie jako darmowa. Fakt kupilem wersje na PS4, ale bez dodatku. Czy jest w Cross Buy?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 18-08-2015

Jakiś czas temu była w PS+, tylko nie pamiętam na którą konsolę. Sprawdziłem przed chwilą sklep w aplikacji na androidzie i mam zakupioną tę grę na wszystkie 3 konsole. Dodatek jest już dodatkowo płatny.


Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 19-08-2015

Dodatek dodatkowo płatny tylko na PS4 a na trójkę i vite sa w pakiecie. Wiec to opcja cross buy. Miła niespodzianka Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - siemieniaka - 27-08-2015

Witam. To nie pytacie jaki zestaw kupić, ale jaką konsolę kupić, więc wrzucam tutaj Smile Mimo, że PS4 już całkiem nieźle zadomowiło się na rynku, to PS3 nadal korci i planuję jej zakup. Poszperałem w necie i popytałem znajomych, którzy mieli lub mają PS3 i wiele osób odradza mi zakup Super Slim, która niby jest gorsza, wolniejsza i bardziej tandetna, a z drugiej strony odradzają Slim i Fat z racji, że to starocie i może pojawić się YLOD czy płyta główna może walnąć. Co w takim wypadku zrobić? Który model kupić? Bardzo często widuję u siebie w mieście (Białystok) PS3 Slim w Lombardach po 400-500 zł i chętnie taką bym przytulił.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 27-08-2015

Ja mam wersje Super Slim i na pewno nie jest wolniejsza(WTF?), przeciez specyfikacja jest ta sama ;o
Jest tylko zlozona z tanszego plastiku, ale poza tym zadnych roznic nie ma. W slimach czasami padaly moduly obslugujace wyjmowanie/wkladanie plyt. Tutaj tego problemu nie ma, bo mamy wysuwana pokrywe.
Nie bede tam Ci mowil ktora jest lepsza itd, ale nie sluchaj kolegow, ktorzy nie maja pojecia o czym mowia Smile
Najlepiej wziac ta, ktora bedzie w najlepszym stanie, badz nowa ze sklepu(gwarancja).


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 27-08-2015

Trzeba się bardzo "znać", żeby odradzać Slim z powodu YLOD, bo żeby ten model do takiego stanu doprowadzić, musiałbyś się mocno postarać. Głupoty totalne. Jedyne co może paść w Slim, to jak Spaidi powiedział, mechanizm wysuwania płyty oraz czasem pojawia się temat o walniętym sterowniku HDMI, przez co konsola nie wyświetla obrazu z tego złącza - koszt wymian w okolicach 100zł. Jeszcze jest możliwy dysk, ale to w każdej konsoli. No i jeżeli będziesz dbał o sprzęcik, robił SPA co jakiś czas, to na pewno posłuży lata.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - siemieniaka - 27-08-2015

Mam PS2 od 2005 roku i jedyne co do tej pory padło to haczyk od sensora przy Power Button (SwapMagic go osłabił i teraz bez blokad słabo trzyma, ale kupiłem płytkę i na dniach wymieniam), a tak to lasery itd wsio super. Czyściłem zawsze soczewki, wywiewy z kurzu itd itd. Kurczę, mam nawet Pegasusa MT-777DX od nowości i chodzi jak złoto... Dbam o swój sprzęt, bo za niego płacę pieniądze na które ciężko pracuję Smile A sądzicie, że się opłaca brać PS3? Ogólnie mało grywam ostatnio i nie mam parcia na super nowe, świeże produkcje sądząc po Pegasusie, kolekcji PS1/PS2, N64, NDS, więc nie mam żalu, że nowy Call of Duty będzie tylko na PS4 Sad


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 27-08-2015

W ostatnim zdaniu dam sobie odpowiedziałeś - warto. PS3 to masa świetnych gier, z czego część do wysokiej jakości, genialne exy. Rozgrywka na długie godziny, bardzo długie Smile I z tego co widzę, to nowy Black Ops pojawi się też na starej generacji, nieco okrojony, ale będzie.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - siemieniaka - 27-08-2015

Nie gram w COD od czwórki ^^ Taka mała ironia Smile Może w jakieś DCUO będę grał czy coś Smile

Pojawiło się jeszcze jedno ALE. Mój znajomy odpalał sobie filmy w AVI na PS3 z pendrive'a. Jak to jest obecnie z PS3? Można z niego stworzyć fajne studio rozrywkowe, gdzie wgrywam AVI lub MP4 na dysk konsoli i spokojnie wracam z pracy i oglądam film z napisami?Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - KungLao - 28-08-2015

Ja polecam model Slim 3004, posiadam go od nowości i nigdy nie miałem żadnych problemów z awaryjnością. Jednakże trafić dzisiaj na allegro zadbany egzemplarz jest bardzo ciężko. PS3 posiada obsługe DIVX także avi i mp4 spokojnie odtworzy nawet w wysokiej rozdzielczości ,co do napisów z tym jest już gorzej ponieważ nie ma obsługi txt ani srt i muszą być wtopione w obraz.