PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



Odp: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - dragon1493 - 25-12-2014

Ja tam wole kupic uzywany, a zadbany sprzet.

Przy ogledzinach konsoli (odbior osobisty) jestes w stanie sprawdzic kondycje lasera i ogolna konsoli Smile

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-12-2014

W media expert w czwartki dostaniesz ss za jakieś 5 stowek

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 25-12-2014

Jutro?! Poczekam jeszcze tydzień, dwa bedzie wietrzenie magazynów. Chyba, że trafi się jakaś używka


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-12-2014

No jutro nie bo jest swieto, ale w nocnych przecenach widziałem za 5 stowek ss 12gb

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 25-12-2014

Przed chwilą patrzyłem to ponad 750 golas.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-12-2014

Ale tylko fizycznie i w nocnych przecenach, strona to osobny sklep, nie pokrywają się ceny

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - olszak - 18-01-2015

Możecie mi pomóc? Jaką wersję PS3 kupić? Super Slim? jest najnowsza.. Czy może coś starszego i "sprawdzonego"?
Jak duży dysk? Do czego mi się przyda, jeśli w ogóle?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 19-01-2015

Jednak polecę Ci tak:
- SuperSlim - zalety to takie że dostanie nówkę, na gwarancji. To czy jest awaryjna - hmm zdecydowanie więcej SLIM i FAT trafia do serwisu niż SS, ale w SS jest drogi model lasera
- SLIM - stara sprawdzona konstrukcja, szczególnie modele z serii 25xx, model 30xx miał pewne problemy z GPU i układem sterującym HDMI w przypadku tego drugiego nie mam wielkiej sprawy, koszt 160 zł, lub praca na komponencie.

Na Twoim miejscu wybrałbym SuperSlim z 12Gb i do tego dokupiłbym HDD w granicach 160 - 320 Gb. Jeżeli natomiast będziesz pobierał gry z abonamentu PS+ wybierz SuperSlim z HDD 500.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Zielony34 - 06-02-2015

Konsola kompletnie nie widzi mojego Pen Drive'a, nie mówiąc już o odtwarzaniu czegokolwiek... Jaka może być przyczyna?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 07-02-2015

Sformatowany może jest pod NTFS? PS3 chyba nie widzi tego formatu, a przynajmniej mój Slim go nie widział.