PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 23-12-2014

Nie, ponieważ instalacja plików gry jest obowiązkowa i w zasadzie takie GTA V ci się ledwo zmieści, bo ma dobre 8GB danych do zainstalowania, a tyle właśnie otrzymujesz w konsoli 12GB.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 23-12-2014

Wymagane jest chyba około 8GB, najwyżej ktoś mnie poprawi, więc chyba wystarczy, ale wtedy praktycznie nic już więcej nie zrobisz, bo zabraknie pamięci.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 23-12-2014

No właśnie. O to mi chodziło. Bede musiał szukać czegoś z większym dyskiem.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 23-12-2014

Do PS3 podepniesz każdy dysk SATA o wielkości 2,5 cala, ja posiadam 80GB i spokojnie wszystko mi się mieści, gier nie ściągam, bo mam internet z limitami, więc nie ma sensu. Myślę, że i 40GB wystarczy. Jeżeli kupisz PS3 12GB, to zawsze możesz dysk wymienić, wiadomo.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 23-12-2014

I internet z limitami nadaję się do gry online?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 23-12-2014

No wiesz, limit miesięczny mam 50GB, więc jak najbardziej. Gorej będzie ze ściąganiem pełnych wersji gier, choć kilka "demówek" w swoim życiu pobrałem. A jeżeli chodzi o lagi etc, to nigdy nie doświadczyłem, każda gra chodzi płynnie, więc jak najbardziej się nadaje, to też zależy jaki masz miesięczny limit na przekroczenie danych.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 23-12-2014

Teoretycznie bez limitów. Praktycznie 100.

A gdybym kupił nową? Opłaca się? Czy jedynym argumentem jest fakt, że jest nowa.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 24-12-2014

To zależy tylko i wyłącznie od budżetu jakim dysponujesz. Argument, to przede wszystkim fakt, że masz pewniaka, nową konsolę i wiesz, że będzie Ci służyć, na dodatek dostajesz gwarancję i jeśli w pobliżu masz jakiś sklep RTV, to też nie musisz czekać na przesyłkę, tylko kupujesz od zaraz. Jak widać, na aukcjach potrafią znaleźć się używki, które są naprawdę w zadowalającym stanie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych i przeznaczyć choćby na nową grę, czy kontroler do konsoli.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 24-12-2014

Widziałem kilka ofert nowych. Za 700zł bym golasa już chyba dostał.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - norton9988 - 24-12-2014

Najbardziej żałuje, że nie kupiłem PS3 w czerwcu w Kaufland. Była promocja za jedyne 499 ps3 ss 12gb. Po za tym jeśli kupujesz nową to jesteś pewien jej stanu. Jak kupisz używaną, to nie wiesz ile godzin przepracowała, może była zamykana w szafce i była narażona na wysokie temperatury. Możesz trafić na wizualnie jak nową, ale dużo używaną. W takiej sytuacji w każdej chwili może ci paść np. laser