PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 21-12-2014

To nie jest miejsce na tego typu rozmowy, Bart zapytał - podzieliłem się swoją opinią i tyle, nikomu się nie narzucam, uważajcie tak, jak uważacie, nie będę w to wnikał. Był temat w bazarze raz, co się do mnie dowalałeś, a z tego co mnie pamięć nie myli, to Kratos posty usunął, więc przepadło. No i masz jeszcze ostatni post z działu gier, gdzie nie wiem po co się do mnie odnosisz, lubisz sobie podsycić atmosferę, okej. Jeszcze odnośnie konsol, każda ma swoje zalety jak i wady, ja sam super slima nie brałbym pod uwagę, tak jak wspominałem, ale... jakby trafiła się okazja, która cenowo zadowalałby mnie i była atrakcyjna na tle innych modeli, to możliwe, że skorzystałbym, w innej sytuacji sięgnąłbym po starsze modele PS3.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 22-12-2014

A jak z przeróbkami?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 22-12-2014

Softem tylko Fat i Slim. ODE (emulator napędu) każdy model.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 22-12-2014

A co lepsze?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 22-12-2014

ODE. Wygodniejsze, nie da się przypadkiem uwalić konsoli jak w przypadku custom firmware. Podobno można nawet online grać, ale jak się ma sprawa banów - tego nie wiem. Rzekomo miało być nie do wyśledzenia. Minusem jest bardzo wysoka cena - około 300,- za zestaw. Kolejny minus to dosyć trudny montaż wymagający lutowania.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 22-12-2014

Bart czy jest sens bawić się w przeróbki i ryzykować banem konta i utratą niejednokrotnie ciężko zdobytych pucharków?
Gry latają coś koło 50 zł, chyba że masz zamiar grać w same premiery


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 22-12-2014

Pytanie, czy będę chciał grać online.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 22-12-2014

Wydaję mi się, że teraz cena gier będzie spadać. Naprawdę chciałbyś przerabiać konsolę kosztem wielu ciekawych funkcji, których nie doświadczysz po przerobieniu? Toż, gra online to świetna zabawa i możliwość poznania wielu ciekawych osób. Chyba, że problemy z netem miałbyś, czy coś w tym stylu, to rozumiem.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Bart - 22-12-2014

Nigdy nie kręciła mnie gra w sieci.
To w końcu fat, slim, czy super slim?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 22-12-2014

Chyba sam powinieneś wiedzieć, powyżej argumenty masz przedstawione, niepotrzebnie rozbijasz wątek. Chcesz być pewny jakości, stabilności, to szukaj tego slima.