PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Kratos - 21-12-2014

Real aleś ty uparty. Nie możesz polecać czegoś, co masz innym tylko dlatego, że ty to masz. Obiektywnie patrząc to kupowanie Fata w tej chwili, niezależnie czy od ciebie czy od kogoś, kto o niego nie dbał, jest sporym ryzykiem. Tobie się nie zepsuła i dzięki Bogu, ale nawet gdybyś ją sprzedawał to nie dałbyś nikomu gwarancji, że jemu nie może paść w każdej chwili.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 21-12-2014

Okej, ale dlaczego uważasz, że moja konsola może paść w każdej chwili? Ops, czyżby to była tykająca bomba, która w każdej chwili może wybuchnąć? Czegoś nie wiem?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Kratos - 21-12-2014

Jeżeli jest liczbowo udowodnione, że padło więcej Fatów niż Slimów czy SuperSlimów to niestety jest większa szansa, że twoja konsola padnie, a nie moja Slim. I to jak każdy z nas użytkuje konsolę nie ma żadnego znaczenia, bo to od nas niezależne.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 21-12-2014

Mam rozumieć, że nieunikniona jest śmierć mojej konsoli? No dzięki. Muszę się z nią pożegnać w takim razie, póki nie jest za późno mimo, że ta nie chce umierać.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 21-12-2014

Przecież każdy sprzęt elektroniczny się zużywa, ma w miarę określoną ilość włączeń oraz wyłączeń. Mogę nawet powiedzieć, że moje PS3 się kiedyś zepsuje i będzie to sprawa jak najbardziej normalna. Dlaczego przykładowo telewizory kineskopowe padają? Zużycie, zazwyczaj kineskopu właśnie. Dlaczego żarówki i inne świecidełka? Także zużycie, normalna rzecz. Nie udawaj, bo to jest dziwne co gadasz.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 21-12-2014

Jeśli coś mogę wtrącić ( uwaga jako posiadacz fata) to wczytując się w tą niby dyskusję a niby już kłótnię, jak to bywa w środowisku zamkniętym Smile co jak by nie patrzyć dobrze rokuje bo jak paczka zgrana to i nerwy....
ale do tematu i mojej rozterki bo siedzę jak okrakiem na płocie i co gorsza (imo) każdy ma rację ale.... płot pije w dupę.... (ci którzy posiedzieli dłużej niż pół minuty wiedzą o czym piszę)
Jeśli miałbym wybierać pomiędzy SS a fatem rozsądek wziąłby górę i sięgnąłbym po nowszy, odchudzony model (tutaj Mak przekonujesz mnie Twoimi argumentami, jednak lepsze jest nowsze, w przypadku elektroniki jak i zarówno jak w autach (no i moja teoria) np tv - mając 3K do wydania jaki tv kupimy?...
I druga strona medalu - będąc kolekcjonerem, tutaj uwaga, zarówno w motoryzacji, jak i elektronice istnieje potężne słowo RETRO i w takim przypadku jaki opisuje Real, czyli grane nie ruszane, okazuje się że robią się może nie już ale poszukiwanym sprzętem dla kolekcjonerów np. wsteczny facik....
oczywiście i co najlepsze zdania są podzielone, ja wiem jedno swojego fata nie sprzedaję Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 21-12-2014

(21-12-2014, 21:49)mattek napisał(a): Także zużycie, normalna rzecz. Nie udawaj, bo to jest dziwne co gadasz.

Po pierwsze, kolego moja konsola nie jest na tyle eksploatowana, by miała nazajutrz się zepsuć, owszem sprzęt się zużywa, ale jeśli jest użytkowany w miarę zdrowego rozsądku, to i jego żywotność się wydłuży. Ty jesteś dziwny. Czasem piszę półżartem, ale ty tego nie potrafisz dostrzec i na każdym kroku próbujesz ze mnie zrobić głupka. (w tematach, gdzie się z tobą zetknę.) Jeżeli gdzieś się udzielam, to znaczy, że coś wiem, więc twoje gadki mnie nie łapią. Normalne jest, że jeśli coś mi służy, to będę to polecał, tak jest z konsolą. Nie narzekałem, sprzęt wzorowo się spisuje i również nie zamierzam się go pozbywać, bo wiem, że posłuży mi bardzo długo.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 21-12-2014

A czy w którymś miejscu napisałem Ci, że zużyje się jutro, pojutrze lub w konkretnym terminie?
I pokaż mi kiedy próbowałem zrobić z Ciebie głupka, bo nie przypominam sobie, abym wdawał się z Tobą większe dyskusje kiedykolwiek.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 21-12-2014

A czy ja napisałem gdzieś, że nie zużyje się nigdy? Ymm. Pokazywać nie muszę. Widocznie, masz taki sposób bycia, że dorzucasz do posta innych osób swoje, niepotrzebne 3 grosze. A tematów było kilka, w których niepotrzebnie się do mnie zwracałeś.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 21-12-2014

Tylko, że zarzut bez przykładu to nie jest zarzut, więc dopóki mi tego nie udowodnisz, będę trzymał się swojego zdania. Być może taka sytuacja się faktycznie zdarzyła, nie pamiętam.