PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - filrean - 18-10-2014

Dobra, ale w czym ma mi to pomóc? Ja wiem który klawisz za co odpowiada i stwierdzam, że R3 nie reaguje w ogóle. Pytanie było o to, czy jest sposób aby potwierdzić czy to kwestia harware czy software i czy możliwy jest reassign funkcji kontrolera.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 18-10-2014

No to przecież ci dałem link, w którym jest jasno, że R3 jest używane przez jakąś tam opcję.

Jeżeli chodzi o konsole to gry, które mają możliwość przypisywania kontrolera są jakimś tam odsetkiem.

Podłącz pada do komputera i w motioninjoy sprawdź, czy R3 działa.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-11-2014

Mam jeszcze kilka dni pozostalosci gwarancji Sony, na PS3, czy warto ja oddac na to by zostala przeczyszczona? Konsoli zdarza sie zawieszac, nie wiem czy to wina przegrzewania sie czy to normalne zachowanie konsoli. Gram dosyc sporo, zdarza jej sie zawiesic podczas grania lub nawet czasami w menu konsoli. Czy warto oddawac na gwarancje? Czy w ogole chociaz ja przeczyszcza jesli niczego nie stwierdza?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 25-11-2014

Zawiesza się - czasami to normalne. Możesz jednak oddać na wymiany past i czyszczenie jednak to będzie odpłatne.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 25-11-2014

Moje PS3 też się zawiesza, ale myślę, że to sprawka dysku, który od początku coś mi podpada. Pomaga regularna odbudowa bazy danych.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-11-2014

jak zrobic taka odbudowe bazy danych?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 25-11-2014

Musisz wejść w tryb recovery i tam wybrać.
Ja zauważyłem, że po takim zabiegu sprzęcik chodzi ciut sprawniej no i nie wiesza się. Ale może to placebo?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 26-11-2014

(25-11-2014, 17:18)JaDCorbeN napisał(a): [..]Możesz jednak oddać na wymiany past i czyszczenie jednak to będzie odpłatne.

A co jaki czas należałoby zrobić taką pielęgnację w PS3 SS ?? Moja ma już 1,5 roku, a ostatnimi czasy gram na niej sporo, więc zastanawiam się kiedy dobrze byłoby zrobić taką pielęgnację? No i oczywiście u Ciebie... Wink


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 26-11-2014

Tez bym dal do jad corbena, ale mieszkam w Bydgoszczy, wiec troszkę daleko

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 26-11-2014

Przesyłka cię kosztuje grosze Smile Pielęgnację najlepiej robić już po gwarancji, składa się z:
- wymiana past
- czyszczenia z kurzu
- czyszczenia i smarowania mechanizmów