PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - pazuzu - 29-05-2014

Przymierzam się do zakupu PS3 SuperSlim. Zastanawiam się nad wersją 12gb. Czy istnieje możliwość nie instalowania gier na dysku, tylko odczytu z płyty. Tzn czy te 12 gb wystarczy na poniższe tytuły jeśli uruchamiałbym gry z płyt?
Lista interesujących mnie gier :
- Gran Turismo 6
- God of War Collection lub God of War III
- sports champions 2
- Tekken Tag Tournament 2.

Nie planuje mieć innych gier. A jeśli nawet to do tego czasu dokupiłbym dysk.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-05-2014

12 Gb - za mało! W sumie zależy jakie gry będziesz miał, ale nie pamiętam jaką pojemność GT6 zajmuje lecz może brakować później miejsca. Można jednak dokupić HDD np 160 który na dłuższy czas wystarczy.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - pazuzu - 29-05-2014

Gry będę miał takie jak wymieniłem. Na pewno gt6 + SC2 + któraś z pozostałych. Łącznie 3 gry. Rozumiem że mając te 3 gry i dysk 12 gb, nie będę mógł zagrać w którąś z nich.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-05-2014

Będziesz mógł, jak najbardziej.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 31-05-2014

Superslim jest teraz w dużych promocjach, ostatnio widzialem 500gb za 999zl w Auchan.
Ja mam w/w dysk i zostali mi 100gb wolnego. Dysk ma ciezkie życie z ps plus xd ka bym na twoim miejscu szukal większych dyskow


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Kratos - 31-05-2014

Spaidi napisał(a):Dysk ma ciezkie życie z ps plus xd

Czy ja wiem czy aż tak ciężkie. Nie musisz przecież trzymać wszystkich gier z Plusa na dysku, bo w każdej chwili możesz je usuwać i pobierać wtedy, kiedy masz ochotę znowu w nie pograć. No chyba, że ktoś zaczyna kilka czy kilkanaście gier naraz i we wszystkie pocina, ale to się trochę mija z celem samego grania.


[oddzielony] Wasze top 10 gier,które warto kupić na PSN - LFC - 02-06-2014

Ostatnio Far Cry 3 był na PS Store za 39zł i nie zdążyłem kupić, czy znajdę gdzie wersję elektroniczną za mniej niż 50zł?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - miku31 - 02-06-2014

(02-06-2014, 20:22)LFC napisał(a): Ostatnio Far Cry 3 był na PS Store za 39zł i nie zdążyłem kupić, czy znajdę gdzie wersję elektroniczną za mniej niż 50zł?

Raczej nie znajdziesz nigdzie za tą cenę. Chyba, że ktoś by sprzedawał slota na allegro. Ale odradzam takie transakcje.

Na amerykańskiej wersji PS Store Far Cry jest za 19,99 $. Więc wcale nie tak drogo.

Mógł bym ci nawet udostępnić konto bo mam tą grę, ale nie wiem czy mnie nie wy**asz Big Grin


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 02-06-2014

miku31 napisał(a):nie wy****
Poziom naprawdę wysoki odpowiedzi, pogratulować!


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - miku31 - 02-06-2014

(02-06-2014, 21:46)JaDCorbeN napisał(a):
miku31 napisał(a):nie wy**asz
Poziom naprawdę wysoki odpowiedzi, pogratulować!

Ty mnie słyszysz?? Ja to napisałem, nie powiedziałem.
I czepiasz się. Napisałem to w ten sposób, tak lajtowo, bo i tak wiem, że nieznajomemu konta bym nie udostępnił :E Kumplowi to co innego.