PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 12-05-2014

1. Ceny są różne, nawet do 800 zł, a czasami można wyrwać za 200 - 500
2 Jeden z awaryjnych modeli, siadają: YLOD, czytniki, napędy
A. Te z rynku wtórnego w większości są po YLOD, jak nie to jego bliskie. Prędzej czy później dostają. Nie katować jej, w przewiewnym miejscu trzymać, ale reguły nie ma.
3. Jak najbardziej slim lub nawet superslim. Szczególnie model 2504 jest polecany, najbardziej udany model PS3. Zaletą SuperSlim jest gwarancja. W pozostałych już o niej możesz zapomnieć.
4. Tak, bez problemu, zresztą z PSX każda PS3 odtwarza Smile
5. TAK


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - LFC - 16-05-2014

Jeśli kupię jakaś grę np. na Play Station Store, to czy tą grę muszę ściągać przez konsole czy mogę ją ściągać na komputer i potem przesłać na konsole? Po prostu mam internet mobilny i nielimitowany transfer tylko w nocy także szukam jakiejś alternatywy do tego żeby nie mieć włączonej konsoli w nocy.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Kratos - 16-05-2014

Nie da rady ściągnąć na komputer, a potem na PS3. Ja też mam mobilny internet i nie rozumiem w czym ci przeszkadza włączona w nocy konsola. Ustawiasz sobie, żeby po północy dajmy na to, kiedy masz darmowy transfer się włączyła, pobierze, a nawet zainstaluje i voila. Rano wchodzisz na gotowe.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 19-05-2014

u mnie w miescie jest sklep z grami na konsole rowniez z funkcja wymiany na inna, z doplata. Osiagnalem 100% w Beyond two souls, chcialbym ja wymienic, mam do wyboru gta v z doplata 50zl, battlefield 4 z doplata 20zl, cod ghosts z doplata 20zl
ktora pozycje byscie wybrali?
czy moze lepiej polowac na jakas inna gre?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 19-05-2014

Ja myślę, że lepiej sprzedać na allegro i kupić inną. GTA V to koszt rzędu stu złotych teraz, na licytkach. Te strzelanki to kwestia gustu, nie wziąłbym osobiście.


Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 19-05-2014

Jestli Ci się opłaci to bierz GTA V.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 19-05-2014

beyond na allegro juz chodzi po 60zl ;/ a gta v wciaz ok 120zl


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 19-05-2014

Jeżeli czujesz, że nie sprzedasz na tyle, żeby zyskać, to łykaj z wymiany.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-05-2014

Wiadomo cos juz o tym jakie gry będą w czerwcu w psplus? Zawsze byly juz jakieś przecieki, a tu wciąż pusto, czy to związane ze zmianami gier rocznych?

Wysłane z Windows Phone Nokia Lumia 625 Tapatalk


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Kratos - 25-05-2014

Zgodnie z blogiem Sony dopiero za 10 dni dostaniemy nowe gry, więc na dniach powinna się pojawić rozpiska. Ale czy to będą tylko gry miesięczne czy roczne też razem dadzą to ciężko powiedzieć.