PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 29-04-2014

Mi też PS3 się zawiesiło, chyba ze trzy razy. Co ciekawe, tylko przy grze z dysku, jednak jak gram z płyty - nic. Ciekawe, już kiedyś miałem wątpliwości co do niego, ponieważ czasami tyka, ale badów nie ma, więc uznałem to za normalne.
Jak padnie, zobaczymy.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 30-04-2014

W przypadku Spaidiego xpudło nie wpływa w żaden sposób na działanie jego konsoli, ponieważ otwory wentylacyjne SSki są wokół elementu, który styka się z podłożem w pozycji, w której ją ma, więc na dobrą sprawę przesunięcie drugiej konsoli nie zmieni zupełnie nic. Wyczyść dokładnie konsolę z kurzu (powierzchownie, głównie właśnie te spodnie kratki wentylacyjne wokół obrysu) i to raczej wszystko. Możesz ją też położyć na czymś, np. pudełko DVD, czy jakieś klocki, na dobrą sprawę nawet paczka chusteczek higienicznych da radę (swoją drogą, pięknie tłumi to stukanie superslimki Tongue).


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 30-04-2014

Stojąca obok konsola zakłóca cyrkulację powietrza, to tak jakby wetkać plejaka do wąskiej szafki.
Ale co ja tam wiem Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 05-05-2014

mam pytanie co do przepustki sezonowej w the last of us. Czy jesli ja wykupie to bede mial tylko nastepne dodatki do niej w cenie, czy dostane rowniez poprzednie, jak np dodatek fabularny left behind?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 06-05-2014

Ja kupiłem przepustkę sezonową przed wyjściem Left Behind, gdyż w cenie otrzymywałem dostęp do 3 DLC (2x sieciowe i 1x Left Behind), które wyjdą do tej gry, a mianowicie:
1. nowych map i strojów do gry sieciowej,
2. dodatku Left Behind,
3. nowych map do gry sieciowej i nowego poziomu trudności w trybie dla jednego gracza, który teraz ma wyjść.
Akurat cena w porównaniu do Left Behind (59 zł) była tylko 20 zł wyższa, więc długo się nie zastanawiałem, a teraz nowe DLC dostanę za darmo... Smile

A jak jeszcze nie grałeś w tryb jednego gracza, to na wstępie dostajesz ulepszenia, które normalnie musiałbyś sam rozbudowywać... Smile


Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krzysiekao - 06-05-2014

DLC do multi to jak dla mnie srednia oplacalnosc, lepsze sa fabularne do singla.


To z iPada na Tapatalk


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 12-05-2014

Ostatnio jak patrzylem na allegro, sprzedawcy piszac o jakiejś grze, wypisują ze jest oryginalna. Nie dostaniemy bana za granie na niej bla bla. A istnieją również podróbki? Na nieprzerobionej konsoli będą chodzic tylko oryginaly? Wole sie upewnic

a np to
http://allegro.pl/need-for-speed-undercover-polska-wersja-ideal-i4212185202.html

okladka plyty dziwna, to oryginal?

Wysłane z Windows Phone Nokia Lumia 625 Tapatalk


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 12-05-2014

Ten NFS to promocyjny, nie do odsprzedaży. Pewnie był dawany z czymś Smile
A opisy: nie ma nieoryginalnych gier na płytach Smile każdy se może zapisać co chce. Tak prawdę mówiąc nigdy się nie wczytywałem w opisy.


Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krzysiekao - 12-05-2014

@spaidi to wersja promocyjna gry.


To z iPada na Tapatalk


Kupno PS3 60gb - mifal2000 - 12-05-2014

Serwus,
Mam zamiar kupić PS3.Po poszukiwaniu w internecie jaka mi wersja by odpowiadała wybrałem wersję Fat 60gb , ponieważ odtwarza gry z psx i ps2.Mam pytanie odnośnie tego zakupu:
1)Za ile mogę kupić tą konsole ? (oczywiście z padem , okablowaniem , grą)
2)Na jakie groźne usterki cierpi ta konsola?Czy ta wersja konsoli często się psuje?
A)Słyszałem coś o jakimś ylod,czy każda konsola fat 60 gb go dostaje?Podobno faty najczęściej dostają ylod , jak zapobiec ylod?
3)Bardziej mi się opłaca tą wersje czy jakiegoś slima?
4)Czy kiedy wymienie dysk 60 gb na jakiś większy to czy dalej będe mógł odtwarzać gry z psx , ps2? (wiem głupie pytanie ale musiałem je zadać)
5)Czy każde PS3 ma wbudowane wi-fi?