PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Nowa konsola kilka pytań - mattek - 25-04-2014

Czy Ty na prawdę musisz zakładać co chwilę nowy temat? Najpierw robisz nowy topic, aby za chwilę odkopać stary. Tak trudno przemyśleć swoją wypowiedź i ująć wszystko w jednym poście?
Zdecyduj się człowieku.

Co do tematu:
Nie, nie instalujesz gier, choć są wyjątki (GTA V). Duży dysk przydaje się do PSPlus.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 29-04-2014

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. mam PS3 krotko, czy dosyc czeste zawieszanie sie konsoli jest normalne? (Super Slim)
Gram dosyc sporo, zawiesza sie ok raz na tydzien, raz na dwa. Pytam bo X pudlo 360 nigdy mi sie nie zawiesilo
Zdarza wam sie podobna sytuacja?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-04-2014

Mi X też się potrafi zawiesić, PS3 też najczęściej na Bad Company 2, może dlatego że często gram Smile
Efekt zawieszenia to początkowa oznaka kilku awarii: HDD, GPU.
Ale fakt: zdarza jej się zawiesić Sad


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 29-04-2014

ze 3 razy ogolnie w uzytkowaniu mialem tak, ze zamulal mi niesamowicie i skakal obraz. Musialem wylaczyc i wlaczyc by dzialal poprawnie


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 29-04-2014

U mnie wszystko zależy od gry, ale zdarza mi się to bardzo rzadko. Może uruchamiasz/grasz w jakąś nie do końca dobrze napisaną grę i to wszystko.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-04-2014

Może na próbę przestaw w chłodniejsze miejsce.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 29-04-2014

moze byc to wina przegrzewania sie?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-04-2014

Oczywiście, czasami zawieszanie to pierwszy objaw YLOD, jak napisałem w poprzedniej wypowiedzi Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 29-04-2014

nawet po tak krotkim uzytkowaniu?
Na szczescie jest gwarancja xD
Kupilem drewniany regal ze szczebelkami, ktory mial wlasnie dawac doplyw powietrza(ze tak sie wyraze). Do tego stoi kawalek od sciany.
jak widac na zalaczonym obrazku
[Obrazek: WP_20140429_001.jpg]


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 29-04-2014

No akurat dołem konsola pobiera powietrze, a tyłem je wyrzuca Smile Postaw Xa do pionu, ale nie graj na nim to tylko po to aby zrobić więcej miejsca po bokach sonki.