PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 24-04-2014

Gra widzi nick z ID PSN.
Battlefield 3 i GTA V nie mają kodów. Nie wiem jak z resztą, ale zapewne też bo moda na online passy minęła.

Jeżeli z tyłu będzie jakieś 15cm odstępu od ściany to spoko. Kurzyć się będzie zawsze, to rzecz normalna.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 25-04-2014

Bad Company 2: od razu najlepiej dokupić Vietnam i zestaw map z VIP code: warto (przy standardowym zestawie map jest dosyć biednie - te dodatki to grosze).

Z tych gier co wymieniłeś wszystkie są w miarę nowe więc multi dalej jest wypełnione graczami. Jedynie Bad Company 2 jest grą starszą ale mimo to serwery dalej wypełnione, ale lepiej dokupić te dodatki.
Ważne jest aby konsola miała przepływ powietrza wokół siebie i będzie git Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - puszotek - 25-04-2014

Co do tego sie zastanowie, byc moze starczy mi bf3. Dziekuje za rade.

A jak kupie ps3 to beda tam sluchawki i mikrofon do komunikacji czy cos takiego? Slyszalem ze jest cos takiego ... headset chyba?jesli nie to warto kupic? Jesli tak prosze o jakas oferte sklepow... co polecacie... cokolwiek


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 25-04-2014

Nie ma słuchawek, trzeba dokupować. Przekrój modelowy jest duży. Niektórym wystarczą zwykła słuchawka bluetooth jak do telefonu (sam używam Jabry i Nokii), niektórzy mają wmagania i zakupują dedykowane zestawy (oryginalny HS SONY lub słuchawki PULSE).

Wszystko zależy od kasy jaką przeznaczysz: zwykłe bluetooth kosztują do 100 zł lepsze typu HS SONY też do 100 się zmieścisz (używany) PULSE to już wydatek około 350 - 550 zł. Po drodze jeszcze są Turtle czy inne wynalazki.
Na początek wystarczy zwykły HS.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - puszotek - 25-04-2014

Zwykle na bluetooth starczą ;-) . Tylko jak to dziala w sumie? Bede przez takie cos slyszal glos innych ludzi, gre czy co? I bede mogl z ludzmi gadac czy nie. Prosilbym cie/was o jakis model czy cos? Ja sie na rym nie znam a nie chce czegos co padnie po tygodniu :-)


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 25-04-2014

Tylko rozmowę z innymi ludźmi słyszysz, odgłosy z gry idą przez głośniki.
Ja mam Jabra-135 oraz NOKIA BH-607.

Tu mogłeś poczytać też:
https://www.playstationforum.pl/showthread.php?tid=26775


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 25-04-2014

Tez mam nokie bh cos tam, prosta sluchawke. Zwykle uzywam jej do telefonu, bo gdy prowadze dużo rozmawiam, taka praca. Ale do rozmow przy playaku tez daje rade. Słyszysz tylko rozmowy, mozesz to edytować w opcjach

Wysłane z Windows Phone Nokia Lumia 625 Tapatalk


Nowa konsola kilka pytań - thomaszip - 25-04-2014

Witam mam w najblizszym czasie kupić nowa konsole ps3 . Zastanawaiłem sie nad przeróbka konsoli słyszałem ze musi byc soft 3.55 aby przerobic konsole. Czy w sklepach media expert itp mozna jeszcze znalezc konsole z takim softem? Przerobka konsoli jest na stałe pozniej poprzez soft czy mozna przywrocic ja do stanu fabrycznego?


RE: Nowa konsola kilka pytań - JaDCorbeN - 25-04-2014

Zacznijmy od tego, że dostać SLIM teraz graniczy z cudem. Generalnie stoją SuperSlim czyli tylko takie do ODE a nie CFW.
O ODE i CFW jest tu na forum, poszukaj Smile


RE: Nowa konsola kilka pytań - thomaszip - 25-04-2014

A jak konsola jest nowa z dyskiem np 500 gb to wtedy się instaluje na nim gry czy jak to wygląda bo nigdy nie maiłem kontaktu z ps3