PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 28-02-2014

Bedzie polska wersja jezykowa.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Maciek - 08-04-2014

nie miałem nigdy PS3. teraz jest opcja takiego zakupu stąd parę pytań mam.
czy dysk 12GB starczy? czy gry trzeba instalować i może być problem z małym dyskiem?
czy przy kupnie trzeba patrzeć na datę produkcji? pamiętam, że przy XBOX'ie warto było zerknąć na datę produkcji, bo po jakimś tam czasie wychodziły one mniej awaryjne.

na razie tyle, dzięki Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 08-04-2014

12 GB niby starczy, tylko że za tydzień będziesz szukać dysku - jednak na wszystkie te pytania są odpowiedzi na tym forum - prawy górny róg "szukaj"


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 08-04-2014

12 Gb to nie dysk, jak to zwrócił uwagę krzysiek Smile a to że za mały - wie już każdy i na forum też jest.
Kupujesz SuperSlim czyli prawie najnowsze dziecko SONY - więc nie masz tu za wielkiego wyboru przy datach produkcji - wszystkie są takie same.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 12-04-2014

Mam pytanie co do programu Vidzone, widze w "Co nowego" w PS3, jednak gdy wchodze w ten kafelek to wyskakuje, ze produktu nie ma. Nie ma go dla Polski czy jak?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 12-04-2014

Nie jest dostępne na nasz rynek, a kiedy będzie - nie wiadomo.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 16-04-2014

Mam jeszcze jedno pytanie, nurtuje mnie od jakiegos czasu. Czy jesli mam w napedzie jakas plyte z gra, juz mniejsza jaka, ale gram w gre z dysku. Czy ta plyta wciaz sie obraca? Czy sie wtedy nie zuzywa mocniej? Bo zauwazylem, ze co otwieram tacke(PS SS) to ona konczy sie obracac. Czy mam ja wyjmowac jesli nie gram aktualnie w dana pozycje? Nie chce by mi sie plyty niszczyly szybciej. Jesli to glupie, to przepraszam, ale nurtuje mnie to. Rozwiejcie moje obawy xD


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 16-04-2014

Lepiej wyjąc, one startują i zatrzymują się w określonym czasie więc po co ma na darmo się kręcić i jeszcze laser ją sprawdza.
Ale jestem taki mądry a sam gram z płytą w napędzie, chociaż w SLIM ona pracuje a potem stoi Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 16-04-2014

U mnie w SS zauważyłem, że płyta się zaczyna obracać, żeby odczytać dane do wyświetlenia, a potem jak z niej nie korzystam, to po jakichś 2-3 minutach silnik przestaje kręcić płytą i tak już zostaje. Pewnie lepiej wyjąć płytę jak z niej nie korzystasz, bo zawsze to kilka minut oszczędzania silnika... Wink


Kilka pytan n.t ps3 - puszotek - 24-04-2014

Mialem dylemat gdzie zalozyc ten temat i cholercia pewnie znowu wtopilem z wyborem dzialu.

Do rzeczy.
Jak kupie sobie np. Battlefield Bad Company 2 uzywane, to jak wlacze online bede mial swoj nick? Tam chyba nie trzeba kodow.

Czy gry
Dead Island Riptide
Battlefield 3
Pay Day 2
Gta v
Wymagaja jakichs kodow z pss?

Czy mozna jakos sprawdzic jak stoi online danej gry? Zastanawiam sie czy bdede mial mial z kim grac, moi znajomi maja blaszaki.

Czy jak postawie konsolke przy oknie, na biurku - otwarta przestrzen, ale jest daszek na ktorym stoi telewizor i wieza, bedzie to problem tzn. Czy bedzie sie jakos... kurzyc, grzac?

Napalilem sie tak na ten temat ze zapomnialem reszty, w razie czego dopisze... chyba...