PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 09-02-2014

Taka jaką podałeś jest jeszcze do przyjęcia.
Slimy są droższe bo już się ich nie produkuje, a poza tym są lepsze od SS.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - nevermind - 10-02-2014

Podziękował


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kondzio868 - 27-02-2014

jak sprawdzić ilość posiadanej pamięci w ps3 ?



z góry dziękuje


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Sandinista - 27-02-2014

W zakładce "Ustawienia" wejdź w "Ustawienia systemu", a tam wybierz "Informacje o systemie".


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kondzio868 - 27-02-2014

wielkie dzięki mam 403 GB
Big Grin więc Gta V powinno mi pójść


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Jablko - 27-02-2014

Witajcie, mam mozliwosc kupna PS3 za 700 zł, slim, 120 gb, do tego GTA5.
Jak myslicie warto sie w to bawic? Pracuje przy obsłudze prasy krawędziowe więc moge sobie pozwolic na zakup, lecz..
Nie lepiej zastosować ekonomiczna jazda i kupic za jakis czas PS4 i nie wiem czy nie skorzystac..? Wiadomo cos ile jeszcze PS3 bedzie ciagnac? ile gier bedzie wydawanych?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 27-02-2014

Ja niedawno zakupilem ss i jestem zadowolony, gier jest multum, niskie ceny juz na allegro. Wciąż ps3 jest wspierane, znajac polityke sony, prędko sie to nie zmieni. Ja uważam, ze warto. Ja ps4 kupie jak wyjdzie slim xd

Sent from my RM-941_eu_poland_247 using Tapatalk


PS Plus - Toolfeed - 27-02-2014

Cześć mam mianowicie jeden problem chciałbym kupić PS+ ale nie mam niestety karty ani kredytowej ani debetowej czy jest coś takiego jak starter dzięki któremu jeżeli jeszcze nigdy nie używałem na moim koncie PSN/mojej konsoli aktywować PS+ bez wyżej podanych kart? i odrazu mam PS 3 Super Slim 12 GB chciałbym dokupić jeszcze dysk jeżeli by dało rade włączyć PS+ Big Grin jaki mianowicie byłby najlepszy 500-750GB w zupełności powinno wystarczyć ale można i 1TB tylko tak do 300zł ten dysk aby był ok?


RE: PS Plus - Kratos - 27-02-2014

Tak, możesz kupić na allegro zdrapki, które nie wymagają żadnej karty.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Spaidi - 27-02-2014

twoja wypowiedz jest tak chaotyczna.. Polecam znaki interpunkcyjne.
Na Allegro mozesz kupic kody na PS+
Do dysku musisz tez dokupic sanki, bo z tegoco wiem wersja 12gb sanek nie posiada.
Ja mam 500gb dysk, juz oryginalnie z konsola i mi to starcza. Zalezy ile chcesz miec.
Sadze, ze 500gb to sporo. Gre ktora kupisz w PSN zawsze mozesz sciagnac ponownie pozniej, gdy przejdziesz/znudzi sie - usun z dysku. Nie musisz jej chomikowac miesiacami.

PS. Piatka Kratos, w jednej chwili podobny post, wybacz Smile
Przepraszam, ze nie edytuje posta poprzedniego ale mam pytanie z innej beczki.
Widzialem na PSN jest przecena Battlefielda 3 (39zl) bo na allegro z przesylka i tak sie taniej nie kupi. Ale moje pytanie dotyczy wersji jezykowej. Czy wersja cyfrowa na PSN bedzie wersja Polska? Kupowal ktos juz?