PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 16-01-2014

Slim nowy już ciężko wyrwać niestety. Tym bardziej w wersji 25xx.
Ja używam często zwykłego bluetootha do telefonu Jabra za parę złotych kupiony. Ze słuchawkami to jest tak: zwykłe to masz niestety tylko odsłuch z rozmów nie ma tła, w tych drogich np SONY PULSE masz również tło.
Pady i move ładujesz podłączając kabelkiem USB do konsoli, ładowarka daje luz na złączach USB bo jest ich tylko dwa, ale nie jest wymagana. Moja leży w szufladzie nieużywana Smile
Mysz i klawiatura?? A do czego, na grach se nie pograsz, chyba że dokupisz Eagle Eye Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - bandzior80 - 16-01-2014

Witam wszystkich .
Jestem nowym posiadaczem ps3 i mam pytanie : po urochomieniu nowej konsoli w widoku menu pojawily sie latajace biale male kropeczki taka (kasza) podczas gry nie jest to widoczne , podczas pierwszego ustawiania parametrow konsoli tez tego nie bylo dopiero gdy pojawia sie menu konsoli jest to bardzio widoczne ! Czy jest to wada konsoli ? Moze kabla hdmi ? A moze tak ma byc Smile

Dzieki za pomoc i pozdrawiam !


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 16-01-2014

Może masz taki motyw? Nie wiem, co to może powodować, u mnie nie ma żadnego "ziarna" w XMB.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Gregory840 - 16-01-2014

Może i ciężko nowy Slim kupić ale jednak można dostać.
Takie typowe, pecetowe klawiatury i myszki będą współdziałać z Eagle Eye czy muszą to być specjalne myszki/klawiatury przeznaczone do PS3?
Bo wtedy zamiast dwóch dodatkowych urządzeń (i drugiego Pada) kupuję Eagle Eye i gram jak na PC Smile Baaardzo mnie to cieszy!
Ale czy taka "zwykła słuchawka bluetooth" za kilkanaście czy kilkadziesiąt zł pozwoli np grać w Call od Duty czy nie będę nic sensownego słyszał?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 16-01-2014

Będziesz słyszał rozmowy pomiędzy graczami. Zakup superowskiego zestawu też ma sens, ja używam naprzemiennie Jabry i SONY PULSE ELITE te ostatnie polecam jednak cena Sad
Co do slima: uważaj na oferty z tego co się orientuję jak gdzieś dostaniesz to albo po renowacji albo jakieś bardzo stare zapasy. No i jeszcze są z zagranicy Smile
A do Eagle pasują standardowe klawiatury i myszy, kiedyś taki EE był w kauflandzie.
Tylko powiem tak: granie klawiaturą i myszą to OSZUSTWO wobec innych graczy grających na padzie Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Gregory840 - 16-01-2014

Póki co multiplayer mnie nie interesuje więc ani rozmowy ani oszukiwanie nie będzie miało miejsca. Chcę słuchawki po to, żeby grać sobie pół nocy i słyszeć wszystko co się dzieje w grze (strzały, ryk silnika itd) a nie budzić przy tym moich dziewczyn, śpiących w pokojach obok Smile
Slim prosto ze sklepu po renowacji? Wątpię... a że ze starych zapasów? Trudno, ważne, że nieużywany i na gwarancji Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 16-01-2014

Właśnie ze sklepów po regeneracji - al cóż widzę że wiesz lepiej Sad


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Gregory840 - 16-01-2014

Nie wiem, tak przypuszczam Tongue

Po długich rozmowach z użytkownikami dowiedziałem się jeszcze, że PS3 to bardzo awaryjne sprzęty ale nie bardzo drogie w naprawie. Chyba zamiast nówki będzie jednak używany zestaw z wieloma dodatkami. Cóż, dzięki za podpowiedzi, już prawie wiem co chcę, teraz się pewnie będę udzielać w innych działach Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - 1903 - 17-01-2014

(16-01-2014, 23:36)Gregory840 napisał(a): Po długich rozmowach z użytkownikami dowiedziałem się jeszcze, że PS3 to bardzo awaryjne sprzęty ale nie bardzo drogie w naprawie.

Yyy... PS3, to awaryjne sprzęty? Sam posiadam PS3 w wersji FAT, której niedługo stukną 4lata, a konsola wygląda i działa jak nowa. Sprzęt chwilami był wykorzystywany nawet po 10 godzin, gdy "maniaczyłem" menedżera w Fifie. Także, kompletnie się nie zgodzę, że to bardzo awaryjne konsole, wręcz przeciwnie. Nie wiem, gdzie to usłyszałeś, ale chyba od jakiegoś Fanboja Xboxa.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 17-01-2014

Realinhσ napisał(a):ale chyba od jakiegoś Fanboja Xboxa.
Dokładnie tak samo chciałem napisać. A koszt naprawy jest podobny do XBOX, tylko laser jest droższy bo to ostatecznie BD z DVD czyli dwuoczkowy.