PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



[oddzielony] Nowy SS zacina sie ? - krissojka - 02-01-2014

nie bede zakladal nowego watku, skoro tutaj sie kreci rozmowa


jak wyglada sprawa z xmb ? sciagam theme'a i wgrywam za pomoca usb ? bez problemow ogarne ?

oplaca mi sie kupic move'a ? fajna zabawa ? bo roznie slysze, glownie glosy ze kinect lepszy, ze move nieprecyzyjny itp...


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - zielin - 02-01-2014

Co to themów - to prawdopodobnie tak to wygląda.


Co do Move'a - No zależy od gry.. Np. w Heavy Raina - wyczesanie jest sobie pomachać pałeczką... Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krissojka - 03-01-2014

Ok, themesy juz sobie rozne pozgrywalem.
jestem zielony w ps3 wiec zadam glupir pytanie - jakie tytuly wyciskaja siodme poty z konsoli ? gt6 mam, last of us tez. rzuccie kilka tytulow


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Makaveli - 03-01-2014

God of War III/Wstąpienie genialnie wygląda.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krissojka - 03-01-2014

Zamówione! Smile Podajcie jeszcze jakies tytuly, szukam jakichs fajnych RPG, lub przygodowek pokroju Last oF Us czy Uncharted. mam tez LBP bo to podobno ekskluziw Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 03-01-2014

Heavy Rain.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - kathe - 03-01-2014

hej mam pytanie używam PS3 Media Server 1.90.1 i chciałabym oglądać filmy na tv w rozdzielczości panoramicznej. Niestety nie widzę w ustawieniach możliwości zmiany na 16:9. czy jest w ogóle możliwość przeskalowania obrazu? Czy ktoś ma jakiś pomysł.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 03-01-2014

Witamy Smile
Już dawno nie używałem PS3MS ale zobacz na konsoli wciskając podczas oglądania i wybierając tryb obrazu. Ja od dawien dawna używam Mezzmo.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - tom8621 - 04-01-2014

Witam. Niedawno kupiłem PS 3 i chciałbym usunąć wszystko co miał poprzedni właściciel, czyli muszę przuwrocic do ustawień fabrycznych, i teraz moje pytanie, czy jest jakieś zagrozenie że PS sie zepsuje( bo czytałem że niektórym użytkownikom nie działa PS) I czy rzeczywiscie ten proces trwa bardzo długo.
Jeszcze mam pytanko, kupiłem Bf3 używane i jest możliwosc że nie będę mógł grac online, wpisuje 16 znakowy kod w odpowiednie pola, i wyskakuje mi informacje że kod jest nieprawidlowy


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 04-01-2014

Przy przywracaniu nic nie ma prawa sie stać! Ostatecznie po to jest ta opcja czy to w recovery menu czy w ustawieniach systemu.
BF3 może mieć użytą już przepustkę sieciową albo niedokładnie wpisujesz. Przepustkę tzw ONLINE PASS można kupić za parę złoty Smile