PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MrTolo - 09-12-2013

(09-12-2013, 22:16)zielin napisał(a): Dokładnie jest tak jak napisałeś, dopóki płacisz - to masz... Smile

Dzięki bardzo za odpowiedź. A jeszcze jedno jeżeli mogę zapytać, gry dostaje się od momentu zapisania się do PSN+ czy te, które dali wcześniej też się dostaje (czy już wtedy nie?)


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - zielin - 09-12-2013

One są dodawane i odejmowane co miesiąc, czyli co początek miesiąca, wpadają dwie inne gierki Wink Tych poprzednich, niestety nie da się już zassać.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MrTolo - 09-12-2013

Eh dlatego pytam jak jest dokładnie bo kolega wcześniej napisał, że dochodzą na stałe (dopóki opłacasz PSN+) a teraz, że jednak są wymieniane na inne.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - zielin - 09-12-2013

źle zrozumiałeś Big Grin

Te co masz na dysku, będą z Tobą dopóki posiadasz PS Plus...
Mi chodziło o to, że jak w danym miesiącu nie zdążysz ściągnąć jakiejś gry, to już jej nie dostaniesz... Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - MrTolo - 09-12-2013

Aha rozumiem już teraz dzięki Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 10-12-2013

No i jeszcze jedna ważna wiadomość, gier nie musisz mieć na dysku. Wystarczy, że zaczniesz je ściągać, wtedy następuje aktywacja gry na Twoim koncie i wtedy możesz przerwać ściąganie, a gra będzie aktywowana na Twoim koncie. Oznacza to w praktyce, że będziesz mógł ją ściągnąć sobie za jakiś czas... Smile Tak samo jest z grami na PS Vita, które też można sobie aktywować na koncie i skorzystać z nich później... Wink
Ja już sobie zrobiłem w ten sposób niezłą kolekcję gier do ogrania... Wink Jestem w sumie bardzo zadowolony z PS+, bo dzięki niemu ograłem za darmo Uncharted 3, XCOM Enemy Unknown, Remember Me a ostatnio Battlefield 3... Wink


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 14-12-2013

Ok, przymierzam się do kupna PS3 z tego miejsca. Zastanawia mnie jedno - jak w tym przypadku jest z gwarancją? W regulaminie wyczytałem tak:
Cytat:31. Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy, Klient może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) we wskazanych serwisach lub z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową.
Czy oznacza to, że w przypadku wadliwego sprzętu, mogę udać się do najbliższego salonu Sony i go tam zostawić?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - zielin - 14-12-2013

Yep. Dokładnie.

Nie lepiej byłoby Ci pofatygować się do jakiegoś większego marketu, lub sklepu z tym związanego? (np. MM, czy Saturn)


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - mattek - 14-12-2013

No właśnie niezbyt, ponieważ tutaj jest najbardziej odpowiadająca mi opcja. Jedynie w MM jest za 840 PS3 z Movem, ale tam jest Wonderbook. Poza tym niedostępny w moim mieście.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - zielin - 14-12-2013

To już lepiej chyba było by na Allegro zamówić, są aukcje z gwarą - no ale wtedy cena wyższa..