PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Legendarny - 01-09-2013

A jak oceniacie konsole ps3 slim 160gb CECH-3004a?Czy ten sprzęt jest wadliwy?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krzysiekao - 01-09-2013

(01-09-2013, 17:40)Legendarny napisał(a): A jak oceniacie konsole ps3 slim 160gb CECH-3004a?Czy ten sprzęt jest wadliwy?

Czasem lubia padac napedy albo zasilacz,takze trzeba uwazac.

Ale ogolnie sa w porzadku, nie grzeja sie jak 1a generacja FAT,czy Slim.


Wysłane z Tapatalk na iPhone


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Legendarny - 01-09-2013

A ten model trochę starszy(który ma podswietlane guziki) w tej samej pamięci też padają tak szybko jak w tej 3004 czy jest jakąś różnica?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - krzysiekao - 01-09-2013

(01-09-2013, 19:05)Legendarny napisał(a): A ten model trochę starszy(który ma podswietlane guziki) w tej samej pamięci też padają tak szybko jak w tej 3004 czy jest jakąś różnica?

W 3k chyba naped jest nieco gorszy,jak i wentylator. Widzialem wiele tych modeli z uszkodzonym napedem zazwyczaj.

Wszystko i tak zalezy od tego jak bedziesz uzytkowal konsole.

Co do 2K to ma ona pare wersji, pierwsza generacja jest najbardziej podatna na YLODa. W kazdej konsoli czesto pada naped, bo jest dosyc mocno eksploatowany,jezeli grasz w gry na Blu-Ray'u.

W 3k czesto padaja napedy.


Wysłane z Tapatalk na iPhone


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - ps3_buy - 04-09-2013

Witam

Znalazłem pada w przystępnej cenie:

http://www.morele.net/gamepad-sony-kontroler-bezprzewodowy-dualshock-3-czarny-do-ps3-cechzc2jss-530206/

I zastanawia mnie fakt czy z racji niższej o ok. 40 zł ceny jest on słabszą wersją? Wydaje mi się, że istnieje tylko 1 wersja w różnych kolorach, ale wolę się upewnić bo to nie dla mnie będzie kupowane i nie chcę się narażać na skargi Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Rave_PL - 05-09-2013

Dla mnie 165zł to standardowa cena za DualShocka 3. Sam go kupowałem w sklepie za podobną kwotę, wystarczy wejść na Allegro żeby zobaczyć, że jest się właśnie ceny kształtują Smile To jest normalny DS3, jak potrzebujesz pada na PS3 to bierz Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - ps3_buy - 05-09-2013

(05-09-2013, 10:15)TheMichal napisał(a): To jest normalny DS3
A jest nienormalny?

Nowe pytanko Smile

Czy ps3 fat ma wbudowany jakieś ostrzeżenie o przegrzaniu? jeśli tak to proszę napisać jak to działa? Ewentualnie jakie komunikaty wyświetla.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 05-09-2013

Konsola się wyłącza i miga czerwona dioda, po jakimś czasie można ją normalnie włączyć. Czasami przegrzanie następuje szybko i nie ma żadnego komunikatu. Po prostu OFF i koniec.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - ps3_buy - 05-09-2013

(05-09-2013, 20:22)jadcorben napisał(a): Konsola się wyłącza i miga czerwona dioda, po jakimś czasie można ją normalnie włączyć. Czasami przegrzanie następuje szybko i nie ma żadnego komunikatu. Po prostu OFF i koniec.

Słyszałem coś o komunikacie "za 5 minut zostanie odłączone zasilanie", ale nie wiem czy to chodzi o ps3.

Jeżeli nie istnieje powiadomienie o możliwości przegrzania to ile mniej więcej trzeba grać przy takich warunkach pogodowych jak teraz, żeby nastąpiło przegrzanie?

Słyszałem/czytałem, że po graniu, a przed wyłączeniem ps'a powinno się go chłodzić zostawiając go na chwilę w menu, czy to prawda?


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 05-09-2013

Zostawienie w menu na pewno nie zaszkodzi. Czy pomoże - niewiem nie próbowałem - wyłączam konsolę bez żadnych kombinacji. Być może taki komunikat się pojawia lecz ja go jeszcze nie widziałem - kiedyś udało mi się doprowadzić do przegrzania, ale nie pamiętam komunikatu.
Konsola przegrzeje się do wyłączenia jak:
- nie będzie wentylacji (długo potrwa)
- popsuje się wentylator (szybko 5 min od popsucia)