PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 22-08-2013

NefrizPL - http://allegro.pl/psp20-playstation-3-ps3-wii-kabel-vga-do-tv-lcd-i3472507103.html
tym kablem podłączysz konsolę do Twojego monitora i zostaną jeszcze chinche do jakiegoś Audio (wieża np. albo głośniki do komputera z przejściówką chinch -> jack http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-jack-3-5-gn-2x-rca-wt-chinch-i3440139163.html )


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - cycek1354 - 22-08-2013

To znowu ja Big Grin Mam do Was pytanie... Miałem zamiar kupić konsolę nieprzerobioną, ale gadaliśmy z tatą i powiedział mi, że tak czy tak grę 1 na miesiąc będę mógł sobie kupić, bo kasy nie będę miał. Więc teraz waham się, ale i tak jakbym miał przerobioną to i tak nie nagram, bo to BlueRay, prawda? Czy może są jakieś metody nagrywania na zwykłej nagrywarce gier na PS3? Jak mi radzicie?
Wiem, że na przerobionej nie pogram na necie, ale trudno...


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 22-08-2013

Jak jedną grę na miesiąc to Ci źle????? Niejeden o tym marzy Tongue
A przerobioną - no cóż tam gry wgrywasz na HDD wewnętrzny/zewnętrzny, do tego dochodzi czasami powtarzam czasami konieczność pobrania zmodyfikowanych plików odpowiedzialnych za rozpoznanie firmware. Nic nie nagrywasz na płytach.
Teraz dostać przerobioną czy gotową do przeróbki jest dosyć ciężko i są w cenie.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - NefrizPL - 22-08-2013

THX:Szymon dzięki , ale raczej kupie sobie jakiegoś LCD z Full HD Smile
Ale mam pytanko jaki model slimki jest najlepszy ??? :>


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 22-08-2013

Jedna gra na miesiąc to dobrze, jak dobry tytuł i chcesz grę "wymaksować" to może i miesiąca nie starczyć, no chyba że od rana do późnego świtu będziesz katować, a później dochodzi opcja wymiany za jakieś chyba 10 - 20 zł na jakiś inny tytuł zostawiając swoją grę więc nie powinno być źle.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - NefrizPL - 22-08-2013

RafalKa ma racje kupisz sobie PS3 z jakimś małym dyskiem wiec tu juz zaoszczędzisz , potem jakaś grę przechodzisz kasujesz jaz dysku save zostawiasz i wymieniasz za dychę na inną i jest git , a jak jakaś gra będzie dla cb ąz tak fajna i dobra to zostawiasz ją i zbierasz na inna , i tak jak RafalKa pisał w miesiąc przy katowaniu wymaksujesz, ale raczej ciężko (przynajmniej mi) było by siedzieć cały dzień przy jednym tytule lub chociażby grać w jeden cały dzień, wiec zalecam kupić PS3 z jakims dyskiem mniejszym + 2 gry i grać potem za dychę np co 2 miechy wymienić Smile jedną i gra w nową skończyć ta drugąi tez wymienic w ten sposób zaoszczędzisz sporo Smile
PS: nie powinienem się tak wymądrzać bo sam mam problemy z kupnem PS3 i magło wiem o PS3 ale trochę na nim grałem, czytałem itp, jednak doświadczeniem nie dorównuje tutejszym użytkownikom Smile

POZDRAWIAM!


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - cycek1354 - 22-08-2013

Hmmm... Nie wiem czy będzie mnie stać na 1 grę miesięcznie Big Grin 200zł to bardzo dużo jak na moje kieszonkowe, więc raczej odpada... Pewnie co 2 miechy jeden tytuł. Ale może kupię sobie tę konsolę przerobioną i będę sobie na dysk nagrywać gry, co? Myślę, że to dobre rozwiązanie by było.

PS.: Dzięki za odpowiedzi Big Grin


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - JaDCorbeN - 22-08-2013

Nie zapominaj też o rynku używanych gier! Dobre tytuły można dostać w fajnej cenie 40 - 120 zł więc nie jest tak tragicznie. No i dochodzi możliwość młócki w multi co starczy również na dłuuugi czas.
Na przerobionej możesz zapomnieć o multi i PSN.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - piotros - 22-08-2013

(22-08-2013, 19:10)cycek1354 napisał(a): Hmmm... Nie wiem czy będzie mnie stać na 1 grę miesięcznie Big Grin 200zł to bardzo dużo jak na moje kieszonkowe, więc raczej odpada... Pewnie co 2 miechy jeden tytuł.[..]

To rozważ jeszcze zakup abonamentu PS Plus, który za cenę 195 zł ze sklepu PS Store daje Ci przez rok dostęp do chyba 45 gier za darmo... Smile
Poszukaj i poczytaj sobie na stronach Sony o PS+ lub PS Plus, bo może to być dla Ciebie rozwiązanie... Smile
Ja od momentu zakupu miałem przyjemność pograć w m.in. Uncharted 3, XCOM Enemy Unknown, NFS Most Wanted, a teraz szykuje się Assasin Creed 3... Smile


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 22-08-2013

cycek1354 napisał(a):Hmmm... Nie wiem czy będzie mnie stać na 1 grę miesięcznie 200zł to bardzo dużo jak na moje kieszonkowe, więc raczej odpada...
Jak to się ma do tego co chwilę wcześniej napisałeś???:
cycek1354 napisał(a):To znowu ja Mam do Was pytanie... Miałem zamiar kupić konsolę nieprzerobioną, ale gadaliśmy z tatą i powiedział mi, że tak czy tak grę 1 na miesiąc będę mógł sobie kupić, bo kasy nie będę miał.

Sorry ale ja się pogubiłem Sad
Sądziłem po twoich postach że masz dobrego tatka i sponsoruje ci 1 grę w miesiącu
Przeczytaj to co napisał @jadcorben 200 paki to bulisz za nowość, normalne chodzą znacznie taniej, daleko nie szukając wejdź na nasz bazarek, masz ogłoszenie z dzisiaj 4 gry 75 zł - zachęcam do odwiedzania innych miejsc na forum Tongue