PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet--103)
+--- Wątek: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 (/thread-ogolny-temat-dla-zielonych-poczatkujacych-w-temacie-ps3)



RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - NefrizPL - 19-08-2013

niż zezwala norma ??? a jaka jest norma ??? :O

EDIT: myślałem tez o podłączeniu ps3 do monitora Smile) od kompa , ale prędzej kupie sobie telewizor nowy wyjdzie łatwiej i korzystniej Big Grin


RE: Kupno PS3 - 10 pytań - Szymon - 19-08-2013

cycek1354 napisał(a):Witam! Planuję zakup PlayStation 3. Posiadałem już PS1 i PS2 (obecnie mam PS2), ale postanowiłem, że dla nowego WWE 2k14 i Watch Dogs, a także GTA V - kupię PS3 Smile Zatem mam do Was (doświadczonych ludzi) pytania. A oto i one Big Grin

1. Już ci podałem 2 modele w jakimś temacie - oto jeden z nich http://allegro.pl/bush-22-lcd-tv-dvd-freeview-hdmi-i3479754374.html
2. Tak.
3. Najlepiej brać Slim. A jak już FAT to jak najmłodszy (czytaj: 60GB i 80GB).
4. Tam gdzie Ci pasuje.
5. 400-800zł
6. To już zależy od Ciebie. Jeszcze przez wiele lat gry na PS3 będą wychodzić, więc... jak tam chcesz.
7. To już na osobny temat, ale powiem Ci, że warunek jest taki żeby miała chociaż tę jedną - dwie oryginalne gry i żeby dobrze czytała płyty, żeby mogła pójść za 150zł.
8. Jak chcesz pograć na necie to nie kupuj przerobionej Smile jak sam wiesz
9. Internet można podłączyć przez kabel Ethernet. Ale warto kupić router. 70zł nie pójdzie na marne a nowe modele oferują bardzo łatwą, szybką i intuicyjną konfigurację, nawet przy tak udziwnionym łączu kablowo-telewizyjnym jak moje Tongue
10. Chyba oba naraz :O Jak kupisz PS3 to będziesz grał na tym, co masz teraz. Jak kupisz tylko TV to będziesz oglądać Klan.

NefrizPL napisał(a):niż zezwala norma ??? a jaka jest norma ??? :O

Norma, czyli jeżeli na początku gra będzie się ładować szybko i przez następne 5 godzin grania również - to będzie norma.
Jeżeli później będzie ładować się wolno... to nie najlepiej Wink

Podaj model monitora.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - NefrizPL - 19-08-2013

no ale słyszałem ze na ps3 gry ładuja sie trochę czasu Tongue, jak grałem u kumpla w Uncharted 3 na split to ładowało siez 2-5 min Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 19-08-2013

To jeszcze zależy od gry, jedne ładują się szybciej, inne dłużej. Killzone 2 się długo ładuje na przykład.
Warto jest mieć zainstalowane gry na dysku. Właściciele przerobionych konsol mogą poszczycić się tym, że każda gra siedzi na dysku, na konsoli "czystej" cała gra jest na dysku pod warunkiem, że kupiłeś ją w PSS co oczywiście też jest drogie.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - RafalKa - 19-08-2013

Podobnie jest z MGS4 gdzie loading zajmuje 3 min. jednak z nowym patchem jest opcja że "jednorazowo" ładujesz wszystkie akty i wtedy już z górki, wczytywanie zajmuje jakieś 10 sek.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - cycek1354 - 20-08-2013

Dzięki za odpowiedzi Smile Mam tylko pytanie co do tego kabla Ethernet... Chodzi o to, że gdzie ja mam go podłączyć? Chodzi mi o drugą końcówkę (nie od PS3).
Co do TV to pewnie kupię ten 22", bo naprawdę tani, a jest HD Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 20-08-2013

Wypadałoby podłączyć go do modemu lub routera. Ale jak nie masz gniazda to się zaopatrz w router, na serio.


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - cycek1354 - 20-08-2013

Wiem, wiem... Kupię sobie router Big Grin Jednak najpierw muszę kupić to PS3...


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - Szymon - 20-08-2013

Zawsze można grać offline Tongue


RE: Ogólny temat dla zielonych/początkujących w temacie PS3 - cycek1354 - 20-08-2013

Dokładnie. Pogram narazie offline, a potem kupię TV, a potem router Tongue Narazie obejdę się smakiem, bo i tak muszę czekać do 24 września :/
Nie macie może pomysłów jak zarobić kasę w wieku 16 lat? Big Grin