PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" (/thread-bitwa-postaci-epizod-trzeci-bitwa-bossow)



RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Szymon - 20-08-2013

Nemesis - 126 (+2)
Piramidogłowy – 131 (-5)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 21-08-2013

Nemesis - 128 (+)(+)
Piramidogłowy – 126 (-)(-)(-)(-)(-)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 21-08-2013

Nemesis - 123 -5
Piramidogłowy – 128 +2


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Kratos - 21-08-2013

Nemesis - 125 (++)
Piramidogłowy – 123 (-----)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Kraszu - 21-08-2013

Nemesis - 120 (-5)
Piramidogłowy – 125 (+2)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 21-08-2013

Tak sobie patrzę i jak na razie są po 3 osoby głosujące za jednym i drugim bossem... Wink Ciekawe jak sytuacja się rozwinie w czasie... Smile

Może zwiększymy ilość oddawanych głosów x2, żeby nie przeciągać bitwy w nieskończoność, bo tak to jeszcze z miesiąc/dwa głosowania nas czeka...


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 21-08-2013

Rzeczywiście w chwili obecnej sytuacja w bitwie się bardzo wyrównała i w zasadzie każdy z dwójki bossów ma szansę na wygraną. Wielce prawdopodobne jest to, iż w ostatnim dniu głosowania, gdy już będzie niewielka liczba punktów głosów wygra ten boss, którego fani szybciej zagłosują. Może być tak, że będziemy rano wyczekiwali żeby móc zagłosować, albo niektórzy pozostaną żeby oddać swoje głosy po północy. Wink

Co do zmiany liczby głosów - jestem na tak, bo już nie mogę doczekać się rozpoczęcia nowej edycji. Proponuję rozegranie bitwy duetów zaproponowanej przez Krasza, która zamknie cykl bitwy postaci. Edycja ta z racji, iż będzie to swoiste podsumowanie, powinna być krótka i zawierać w duetach postacie, które w trzech edycjach były wysoko na liście - TOP 10. Nie ma bowiem sensu tworzenie duetów z postaci, które zajęły ostatnie miejsca.

Po tym podsumowaniu złożonym z duetów przejdziemy do oczekiwanej przez wielu bitwy serii. W tym przypadku uważam, iż sensowne jest podzielenie jej na dwie edycje, ponieważ każdy z nas ma po kilka ulubionych serii z różnych gatunków. Mianowicie dobrym rozwiązaniem byłby podział na pozycje ambitniejsze (te które się przechodzi, mające tryb fabularny) oraz te nieco bardziej casualowe (sportówki). Po tych dwóch edycjach zrobiliśmy podsumowanie, takie jak w przypadku bitew postaci tzn. utworzylibyśmy duety z serii traktujących o podobnych tematykach np. skradanki (Metal Gear Solid/Splinter Cell), strzelanki wojenne (Medal of Honor/Call of Duty) czy bijatyki (Tekken/Mortal Kombat).

Oczywiście są to moje luźne propozycje, które tak naprawdę powinniśmy przedyskutować po zakończeniu bieżącej bitwy. Smile

PS. Żeby nie było nieporozumień, ustalmy od kiedy będziemy mogli głosować według nowych zasad. Osobiście radziłbym żeby już od jutra.


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 21-08-2013

(21-08-2013, 20:23)PaultheGreat napisał(a): [..]Po tym podsumowaniu złożonym z duetów przejdziemy do oczekiwanej przez wielu bitwy serii. W tym przypadku uważam, iż sensowne jest podzielenie jej na dwie edycje, ponieważ każdy z nas ma po kilka ulubionych serii z różnych gatunków.[..]

Jak dla mnie nie ma co rozbijać bitwy serii, tak jak nie rozbijaliśmy poprzednich bitew na różne gatunki. Każdy z nas będzie miał dodatkową wewnętrzną bitwę, na co głosować... Smile Ja już mam dylemat, czy głosować za Silent Hill czy może za Gran Turismo... Wink Ale zawsze można przed nową bitwą zrobić ankietę i zobaczymy za czym będzie większość z nas... Wink

(21-08-2013, 20:23)PaultheGreat napisał(a): PS. Żeby nie było nieporozumień, ustalmy od kiedy będziemy mogli głosować według nowych zasad. Osobiście radziłbym żeby już od jutra.

Jestem za, od jutra (22.08.2013) od godziny 00:00 mogą obowiązywać nowe zasady maksimum 10 minusów i 4 plusy.


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 22-08-2013

W takim razie zmieniamy zasady jeszcze raz - od dzisiaj obowiązują 4 plusy i aż 10 minusów dla głosującego.

Nemesis - 124 (+)(+)(+)(+)
Piramidogłowy – 115 (-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 22-08-2013

Nemesis - 114 -10
Piramidogłowy – 119 +4