PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" (/thread-bitwa-postaci-epizod-trzeci-bitwa-bossow)



RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 15-08-2013

Dzięki za przypomnienie, Piotros. Smile

Od teraz można przyznawać 5 minusów i 2 plusy. Jednocześnie chciałbym Cię poprosić o zmianę liczby głosów Piramidogłowego na 192.


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 15-08-2013

(15-08-2013, 09:52)PaultheGreat napisał(a): Dzięki za przypomnienie, Piotros. Smile

Od teraz można przyznawać 5 minusów i 2 plusy. Jednocześnie chciałbym Cię poprosić o zmianę liczby głosów Piramidogłowego na 192.

No, ale teraz postąpiłeś nie fair. Swój głos oddałeś rano dając tylko 2 minusy, a teraz modyfikujesz swój wcześniejszy głos dając 5 minusów? Oj, nie ładnie.
Jak przy dzisiejszym głosowaniu zapomniałeś wykorzystać pełną pulę punktów do rozdania, to wydaje mi się, że dzisiejsze głosowanie powinno zostać tak, jak jest, a dopiero jutro powinieneś oddać komplet punktów, chyba że znowu zapomnisz... Wink


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 15-08-2013

W sumie Ty również postąpiłeś nie fair, ponieważ jeszcze nie ustaliśmy, że mamy zmienić zasady. Wcześniej tylko rzuciłem luźną propozycję zmiany tej liczby. W każdym razie możemy zmienić nasze liczby naszych głosów do starych zasad, a dopiero od jutra będziemy głosować według nowych zasad. I tak bitwa jak zwykle się przedłuża, więc jeden dzień różnicy nie zrobi.

Poczekajmy, aż wypowiedzą się pozostali, bo na razie tylko nasza dwójka o tym rozmawiała. Smile

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że Piotros zmienił liczbę głosów uwzględniając moją zmianę, więc może lepiej głosujmy według nowych zasad żeby nie zmieniać ciągle liczby głosów w moim i Piotrosa postach.


Odp: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Kratos - 15-08-2013

Znaczy się, że Paul zapomniał dać 5 minusów? Jak dla mnie to dobrze, że zmienił tak, żeby wszyscy głosujący na którąś z 2 postaci głosowali po równo. To byłoby trochę bez sensu, żeby jeden głosował tak, a drugi tak. Nie ma sensu też się kłócić, teraz 5 minusów i 2 plusy i kończymy.

Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Rysk - 15-08-2013

ale mieszacie, wezcie sie ogarnijcie. ja jestem za tym zeby od jutra obowiazywaly nowe zasady.


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Kraszu - 15-08-2013

Nemesis - 168 (-----)
Piramidogłowy – 194 (++)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Mr.Q - 15-08-2013

Nemesis - 163 (-----)
Piramidogłowy – 196 (++)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - Kratos - 15-08-2013

Nemesis - 165 (++)
Piramidogłowy – 191 (-----)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - PaultheGreat - 16-08-2013

Nemesis - 167 (+)(+)
Piramidogłowy – 186 (-)(-)(-)(-)(-)


RE: Bitwa postaci - epizod trzeci - "Bitwa bossów" - piotros - 16-08-2013

Nemesis - 162 -5
Piramidogłowy – 188 +2