PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) (/thread-aukcje-warte-uwagi-i-polecenia-psx-oraz-ps2)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Szymon - 05-08-2015

(04-08-2015, 09:33)tomas1395 napisał(a):
(03-08-2015, 19:14)Szymon napisał(a): Wychodzi ci taniej i miesiąc - dwa miesiące czekania dłużej. Jak kto woli.

Tylko kto kupuje coś u chińczyków i sprzedaje TANIEJ w Polsce? Tu jest coś podejrzanego. Wątpię, że robi to z dobrego serca.

Gdzie ja wspomnialem o odsprzedawaniu przedmiotow z ali w Polsce taniej?



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - tomas1395 - 05-08-2015

Ee, niewazne. Pomylilem sie i pojawiky mi sie na ali hurtowe ceny dla NA :shy:


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - KungLao - 12-08-2015

Jeżeli ktoś szuka niedrogiego bezprzewodowego pada do ps2 w dobrej jakości, radze przejść sie do pobliskiego Leclerca . Całkowicie przypadkiem nabyłem wczoraj MadCatza ,ciężko je znaleść w stanie używanym a nówki zdarzają sie bardzo rzadko .Wydaje mi sie że 32 zł to bardzo przystępna cena.

[Obrazek: 23i718k.jpg]
[Obrazek: v65dtx.jpg]


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Makaveli - 12-08-2015

Jak leży w dłoni? Nie czuć chińskiej tandety? Większość zamienników bez licencji Sony nie nadaje się zupełnie do niczego.


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - KungLao - 12-08-2015

Ogólnie firmy MadCatz nie zaliczyłbym to grona typowych chinoli. Pad jest solidnie wykonany ,nie czuć tandety ,plastik jest dobrej jakości wszystko dobrze spasowane nic nie trzeszczy. Przyciski działają bardzo dobrze odbijają tak jak w padach Sony. Analogi również spisują sie równie dobrze,bałem sie troche jak wypadnie d-pad ale miło sie zaskoczyłem .Jeżeli masz spore dłonie możesz mieć dyskomfort bo pad nie jest dużych rozmiarów jednak mimo że sam grabe mam sporą dzisiaj grałem ponad 2 godz i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Minus to brak wibracji. Posiadam od 2 lat pada z tej firmy tyle że do xboxa i jestem bardzo zadowolony. Generalnie polecam


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Makaveli - 12-08-2015

Ja osobiście jestem przeciwnikiem zamienników i tzw. third party controllers. Jak dla mnie, to musi być grane na oficjalnym kontrolerze od tej konsoli.

Większość zamienników nie ma nawet analogowych przycisków, które są w DualShockach 2, więc tego mi też bardzo brakuje.


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - KungLao - 12-08-2015

Jestem podobnego zdania, oryginalne kontrolery rownież posiadam jednak odległość od mojej rogówki do telewizora jest znaczna i chciałem pozbyć sie zbędnych kabli i wygodnie pograć w Burnouta czy Hitmana. Nowego Logitecha niestety już nie znajdę, a styczność z MadCatzem już mialem także decyzja była łatwa. Przyciski analogowe posiada, a szczerze mowiąc nie spotkałem sie nawet z chińską podróbką która by ich nie miała. Napewno pad godny polecenia dla osób które zastanawiają sie nad zakupem chińskiej bezprzewodowej podróbki których na allegro pełno , MadCatz jest zdecydowanie wyższej jakości i jako zamiennik sprawdza sie znakomicie.


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Simion - 13-08-2015

MadCatz to najlepsza firma zaraz po Logitech i Saitek (potem jest Hama i BigBen). Nie bez powodu Saitek ich wykupił. Kiedyś szukałem tych padów, może się skuszę :) . Jak opóźnienia i ile trzymają baterie?


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - KungLao - 13-08-2015

Opóźnień nie zauważyłem , odległość od tv ok.2 m. Co do baterii to niestety nie powiem bo grałem jak narazie kilka godzin ale wydaje mi sie że powinny sporo wytrzymać ze względu na brak wibracji. Jak jesteś zainteresowany radze się pośpieszyć jak kupowałem u siebie w mieście zostały tylko dwa. Myślę że warto się skusić tym bardziej że kupujesz nówkę z używkami różnie to bywa....przerabiałem to wiele razy.


RE: Aukcje warte uwagi i polecenia (PSX oraz PS2) - Simion - 13-08-2015

Zobaczę jak będę, akurat dzisiaj powinienem być w e.leclerc - w czwartki wystawiają całą lodówkę rzeczy którym kończy się ważność :P . Wiele rzeczy bym nigdy nie spróbował gdyby nie te wysprzedaże.