PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Temat usunięty przez autora - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Temat usunięty przez autora (/thread-temat-usuniety-przez-autora--23161)

Strony: 1 2


Temat usunięty przez autora - Draco - 11-10-2012

Nie wyrażam zgody na dalszą publikację niniejszego posta na playstationforum.pl . Informacje które były tu zawarte możecie znaleźć na moim Joggerze.


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - mattek - 11-10-2012

Aha! Czyli to dlatego porcja Verbatimków, które kiedyś kupiłem nie do końca działała. W hurtowni "w bloku obok" w dość przystępnej cenie na sztuki zakupiłem kiedyś 5 płyt. Jakie to moje zdziwienie było, kiedy moja PS2 łyknęła tylko 2 Smile


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Draco - 11-10-2012

Mowa była u nas na forum o tym że Verbatimy z Auchan są trefne, a ja ostatnio w pośpiechu, zapominając o tym fakcie, kupiłem 10szt właśnie w Auchan i ku mojemu zdziwieniu wszystkie płyty działają na PS2, stąd też zainteresowałem się trochę bliżej tym tematem.


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - mattek - 11-10-2012

Zależy pewnie od dostawcy. Może mają kilku ?


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Draco - 11-10-2012

Dostawca jest pewnie jeden, zapewne dogadują się bezpośrednio z Verbatim ponieważ jest to bardzo duża sieć i to już o dostawcy zależy z której fabryki tym razem wziął płyty.


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Mr.Q - 11-10-2012

Dzięki za tutka Wink
Myślałem, że ze względu na niską cenę i raczej skromne miejsce sprzedaży moich nośników, w polu Manufacturer ujrzę 'CMC'. Jednak po włożeniu płyty, pojawiło się 'MCC'.

Chociaż cena nie gra tutaj chyba roli?


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Draco - 11-10-2012

Cena nie gra roli, teoretycznie wszystkie fabryki powinny produkować nośniki jednakowej jakości, jednak jak widać w praktyce nie jest tak różowo (historia jak w przypadku samochodów Opel Astra których egzemplarze z polskich fabryk rdzewieją bardzo szybko, a te produkowane w Niemczech trzymają się znacznie dłużej, niby ten sam producent a jakość różna).


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Snake - 20-11-2012

Mi płytki Verbatim działają. Plusy jak i Minusy, nagrywam DVD Decrypterem, lecz IMG Burn wygląda prawie że identycznie Smile
Płytki kupuje w PC Market za 90gr.
Z 6 płytek 6 działa bez problemu.
Nie są to AZO, a te "standardowe" Verbatim Smile


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - Klanu - 26-11-2012

Dzięki za informacje, na szczęście jeszcze nie spotkałem się na problem z płytkami Verbatim, odpukać Big Grin


RE: Jak rozpoznać dobre jakościowo płyty Verbatim? - EgonZgierz - 08-01-2013

ja nagrywam na verbatimach dvd-r zgodnie z instrukcja forum programem DVD Decrypterem ale nie wiem czemu co druga płyta mi się nie nagrywa w trakcie nagrywania na kompie wyskakuje error Sad a nagrywarka prawie nowa