PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie (/thread-letnie-igrzyska-olimpijskie-w-londynie)

Strony: 1 2


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - mattek - 29-07-2012

Szkoda mi bardzo Radwańskiej. Oj szkoda. Przegrała z zawodnikiem, który jest 16 w globalce.
Dziś nie mamy szczęścia :/


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Kratos - 29-07-2012

Przed chwilą zakończyła się też nie po naszej myśli walka Pawła Zagrodnika w judo. Dla mnie to dosyć egzotyczna dyscyplina (wazari, shido), ale z ekscytacji komentatorów wniosłem, że byliśmy bardzo blisko brązowego medalu. Sędzia najpierw pokazał zwycięstwo Polaka, potem się rozmyślił i koniec końców Zagrodnik przegrał walkę.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 29-07-2012

Nie będę się rozpisywał, oglądałem, powiem krótko, Niemka zniszczyła Radwańską, która była bardzo, bardzo słaba, zawiodłem się.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - JaDCorbeN - 29-07-2012

A siatkarze dali koncert Tongue Hiszpania (piłka nożna) jedzie do domu Sad straciła szanse w swoim drugim meczu przegrywając z Hondurasem 0-1


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 30-07-2012

Hiszpanie dali czadu, chyba sobie chłopcy pomyśleli, że spacerkiem przejdą fazę grupową, a tu taka wtopa, dobrze, będzie ciekawiej.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - November - 31-07-2012

Czy to grała Hiszpania C ????
Oglądałem mecz Urszuli Radwańskiej z Sereną wiliams , nasza zawodniczka powalczyła na sto procent i przynajmniej zmęczyła S.Wiliams. Pięknie nasi siatkarze plażowi.Hameryka też do domciu,walczyć z talibami.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 31-07-2012

Grała najlepsza drużyna do lat 23, no prawie najlepsza... zawodnicy, którzy brali udział w mistrzostwach europy w niektórych przypadkach sobie odpuścili ten turniej.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - November - 12-08-2012

Igrzyska w Londynie za nami,chcę opisać i proponuję każdemu czytającemu ten temat jak odczuwam organizację tej Olimpiady,występy naszych sportowców, co myśli o końcowej klasyfikacji medalowej , wszystko co mu do głowy przyszło w trakcie oglądania zawodów sportowych.
Jak dla mnie jeśli chodzi o poziom sportowy zdziwila mnie duża liczba prób np.w skoku w wzwyż,rzucie młotem umyślnie palonych przez zawodnikow i zawodniczki a takzę kończonych bez walki.Drugą rzecz to ogromne tempo zawodów.Kiedy jeden sportowiec np. w skoku o tyczce) oddawał skok inny już stal na rozbiegu.Rozumiem że czas goni ale taka gonitwa wplywa na koncentrację chyba.To mi się nie podobało.
Czy nie zdziwilo was też że Telewizja Polska na kanałach otwartych prawie nie pokazywala piłki nożnej ? Podobało mi się jak komentatorz opisywali podczas maratonu, chodu czy wyścigów kolarskich cale otoczenie w jakim przyszlo rywalizować zawodnikom.
Jeśli chodzi o występy naszych sportowców , wstydu nie ma, wychodząc na przeciw malkontentom piszę od razu że wypadliśmy o wiele lepiej niż Belgowie,Finowie czy Portugalczycy.Ci ostatni zdobyli zaledwie jeden(!) srebrny medal.Cristiano Ronaldo pewnie się wstydzi...i koniec of top.; )Nie będe pisał o naszych siatkarzach ,ktorzy chyba myśleli że grając co drugi mecz na 75-80% zdobędą na Olimpiadzie jakiś medal.Za to pokazali się siatkarze plażowi : )Rozczarowałem się też postawą reprezentantów sportów walki(ładnie I.Matkowska) i postawą tyczkarek.Podziwiam polską dwójkę wioślarską,Julia Michalska/Magdalena Fularczyk.Obie dziewczyny po rowno.M.Fularczyk za walkę z samą sobą (na dekorację przywiezli ją na wozku inwalidzkim jakby ktoś nie widzial) a Julię Michalską za to że mimo że partnerka byla nie do końca sprawna pod koniec wyścigu dalą z siebie 120 procent i utrzymala pozycję medalową.
Wrażenie ogromne na mnie zrobili Węgrzy ,niespełna 10 milionowy kraj,ktorzy zdobyli 17 medali(w tym 8 złotych) i zajęli 9 miejsce w klasyfikacji medalowej.
Po doświadczeniu EURO zazdroszę Brazylijczykom ,ktorzy organizują teraz w ciągu dwóch zaledwie lat dwie największe imprezy sportowe świata czyli MŚ w piłce nożne i Igrzyska Olimpijskie.
A co Was zaskoczyło,zdumiało,zdenerwowało,wzruszyło, co najchętniej oglądaliście?Smile


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - JaDCorbeN - 13-08-2012

Nie zgodzę się w jednym punkcie: jest wstyd i to ogromny. Polska kiedyś nie była może potentatem ale była naprawdę mocna na igrzyskach. Zawodnicy walczyli i co najważniejsze zdobywali medale. W obecnych oprócz niektórych nie było widać tej chęci, do tego dochodzą konflikty ze związkami (złoty medalista w ciężarach i nie tylko) więc coś jest nie tak. Nie zdziwię się jak co niektórzy za 4 lata będą występować np. w barwach innego kraju a uwierzcie mi tu podkupowanie zawodników jest na porządku dziennym. Zresztą było to widać po nazwiskach startujących w tej olimpiadzie.
Przypominam: jechało sporo medalistów Mistrzostw Świata którzy nic nie pokazali więc też jest coś nie tak z przygotowaniami lub kwalifikacjami olimpijskimi.