PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Sport (https://playstationforum.pl/forum-sport)
+--- Wątek: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie (/thread-letnie-igrzyska-olimpijskie-w-londynie)

Strony: 1 2


Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Kratos - 27-07-2012

Już dzisiaj za dosłownie parę godzin, bo bodajże po 22 naszego czasu rozpoczną się igrzyska sportowe, którymi będą żyły miliony ludzi przez następnych kilka tygodni. Jak obstawiacie nasze szanse medalowe? Komu kibicujecie i chyba najważniejsze pytanie - czy wypadniemy lepiej jako zawodnicy niż na EURO 2012? ;)


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 27-07-2012

Igrzyska się już zaczęły, przynajmniej rozgrywki piłki nożnej. Wczoraj było (o, ile się nie mylę) rozgrywanych 8 meczów, największa niespodzianką jest porażka Hiszpanii, która przegrała z silną Japonią. Ogólnie, będę śledził tylko 2 dyscypliny, piłkę nożną oraz siatkówkę, piłkę nożną ze względu na to, iż kocham ten sport, polaków nie zobaczymy w tej dyscyplinie, a siatkówkę ze względu na naszą silną ekipę siatkarską, w której jest apetyt na złoto po wygraniu ligi światowej, reszta mnie nie kręci.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Draco - 27-07-2012

W piłkę nożną na olimpiadzie grają zespoły w tych samych składach co na mistrzostwach czy to są jakieś drużyny amatorskie?


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 27-07-2012

Grają zespoły do lat 23, każdy zespół może zabrać po trzech zawodników powyżej 23 roku życia. Każda drużyna posiada wiele gwiazd, są tą najsilniejsze ekipy w tych kategoriach wiekowych.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - mattek - 28-07-2012

Ja oczywiście że Polsce. Próbowałem znaleźć aplikacje na androida, aby śledzić wyniki, lecz niestety nie ma nic, albo mój fon tego nie obsługuje. Na pewno oglądać będę siatkówkę i tennisa, że względu na bardzo dobrych graczy i z tego iż interesuje się tymi sportami. Ogladaliscie ceremonię otwarcia ? Co o niej sadzicie ? Mi podobała się bardzo. Dość długo to wszystko trwało, ale trudno byłoby to skrócić. Najlepszy był James Bond i Jaś Fasola, przy którym usmialem się Big Grin


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Kratos - 28-07-2012

mattek97 napisał(a):Próbowałem znaleźć aplikacje na androida, aby śledzić wyniki

A to patrzyłeś? Jest nawet opcja śledzenia konkretnych krajów ;)

Siatkarze już przed Igrzyskami mówili, żeby nie robić z nich pewniaków. I pewnie mają rację, bo oczekiwania w stosunku do nich są zaraz obok Radwańskiej bardzo wysokie. W zasadzie jak wrócą bez jakiegokolwiek medalu to w kraju będzie lincz.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - mattek - 28-07-2012

Oo, nie zauważyłem tego Big Grin bardzo dziękuję Smile
No tak, polscy siatkarze razem z Radwańską już dużo zrobili. Ważne, że mamy pierwszy medal ! Może i srebro, ale jest Big Grin


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Realinho - 28-07-2012

Świetna ta dziewczyna, która srebro w "strzelaniu" zdobyła, szkoda, że spartoliła tam jakiś strzał, byłoby złoto, mimo wszystko, pięknie rozpoczęła igrzyska, więcej nie powiem, nie znam się na tym sporcie, ale mi zaimponowała, brawo!


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Yohokaru - 28-07-2012

No, akurat jej się udało, choć inni nie mieli takiego szczęścia, jak choćby florecistka Sylwia Gruchała. Za to świetny mecz rozegrał polski mix badmintona z Japończykami, nie wiedziałem, że ten sport może być tak interesujący, gdy się go ogląda. BTW: Nie wiedziałem komu kibicować, Polakom czy Japończykom, ze względu na moje zamiłowania... Ale wygrali lepsi i to się liczy Smile

Słowo jeszcze na temat ceremonii otwarcia, którą oglądałem z ogromnym bananem na twarzy. Wszystko dopięte na ostatni guzik, widać że wszystko próbowało opowiedzieć jakąś historię. Rozbroiło mnie natomiast wspomniane pojawienie się Rowana Atkinsona, który z dumą odegrał po raz kolejny już rolę Jasia Fasoli, tym razem w orkiestrze. I ten moment kiedy wszyscy przestają grać, a ten dalej wciska ten klawisz. Miałem ochotę wstać i klaskać, ale wszyscy w domu już spali... Nasza Isia także dała radę, dumnie nosząc flagę Polski... Cała ceremonia była bardzo absorbująca i tylko szkoda, że musieli ten znicz zapalić, co by się nie skończyła za szybko.


RE: Letnie igrzyska olimpijskie w Londynie - Kratos - 29-07-2012

Po Gruchale tym razem Radwańska w swojej indywidualnej dyscyplinie odpadła nie dając sobie i nam szans na medal. Szkoda bardzo, bo mogła zajść naprawdę wysoko na tych Igrzyskach.