PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Czy planujesz zakup PS Vity? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: Czy planujesz zakup PS Vity? (/thread-czy-planujesz-zakup-ps-vity)

Strony: 1 2


Czy planujesz zakup PS Vity? - Kratos - 02-07-2012

Już od ponad 4 miesięcy można nabyć u nas najnowszą przenośną konsolkę Sony. Pytanie tylko - kogo stać u nas na nią? ;)

Ja bym rzecz jasna z chęcią przygarnął konsolę, ale już wydać na nią ponad tysiaka to nie bardzo. Szczególnie, że póki co wciąż tak hucznie zapowiadana biblioteka gier jest dla mnie za mało przebojowa. Póki co wystarcza mi PS2, a przenośne granie zostawiam sobie na pierdółkowate gry na smartfonie.

A jak u was? Planuje ktoś zakup Vity w najbliższym czasie? A może posiadasz już konsolę? Spełniła twoje oczekiwania czy raczej żałujesz jej zakupu?


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Sandinista - 02-07-2012

Póki co się wstrzymuję. Jak na taki sprzęt jakim jest Vita cena imo jest przystępna, jednak wolę do tego tysiaka dołożyć parę stów i zakupić trzecią stacjonarkę Sony. Nad zakupem PSV będę się zastanawiał, gdy wysokość ceny spadnie do około 600 złociszy, czyli takiej za jaką kupiłem PSP. Poza tym jak wspomniałeś biblioteka gier nie rozpieszcza, choć znajdzie się kilka ciekawych tytułów jak Gravity Rush czy Rayman: Origins, w które z ogromną chęcią bym pograł. Bardzo lubię przenośne granie, jednak pierwsza kieszonka wciąż zaspokaja moje potrzeby.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - JaDCorbeN - 02-07-2012

Myślę i myślę ale wydaje mi się że prędzej tableta kupię niż konsolę.
Niedawno zwalczyłem z moim fonem takie coś:
-podłączenie pada od PS3 do fona
-podłączenie fona przez HDMI do TV
I jest boska zabawa. Jeżeli tablet będzie miał możliwość podłączenia do TV (bo na Andku pad da się podłączyć) to wolę tableta.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Draco - 02-07-2012

Zanim Vita znajdzie się w moich rękach minie trochę czasu i czynnikiem decydującym nie jest tu cena lecz moje upodobanie do konsol stacjonarnych. Jeśli już mógłbym wydać 1000zł na jakąś konsolę to zdecydowałbym się na PS3, a nie na kieszonkę w dodatku w wersji premierowej która właściwie na pewno zostanie kiedyś zastąpiona lepszą, tańszą i mniej awaryjną wersją SLIM (pomimo że póki co nie słyszy się o awaryjności PSV, jednak warto przypomnieć że to dopiero 4 miesiące).


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - neku - 02-07-2012

Tak. Bardzo możliwe, iż będę ją miał pod koniec sierpnia. Sam pomysł na zakup Vity wyszedł z inicjatywy brata, a ja postanowiłem mu pomóc w jej zakupie (połowa konsoli, ale nie ma co narzekać). W sumie na ta chwilę do kupna przekonują mnie tylko Gravity Rush i Persona 4: Golden, tak więc mam nadzieję, że na tych dwóch grach się nie skończy.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Realinho - 06-07-2012

Osobiście, konsole przenośnie przestały mnie pociągać od czasów pierwszego Game Boya, którego wciąż posiadam. Nie zamierzam kupować Vity, po pierwsze - nie mam tyle kasy, zresztą na sprzęt przenośny szkoda byłoby mi wydawać, po drugie - nic innowacyjnego wg mnie nie wnosi. Moim zdaniem, sprzęt dobry dla casuali, którzy niekoniecznie interesują się w szerszym zakresie grami video.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Draco - 06-07-2012

Generalnie w moim przekonaniu konsole przenośne są dla ludzi którzy mają szofera, jeżdżą autobusami lub wożą ich rodzice ponieważ oni nie mają prawa jazdy. Konsole przenośne są dobre w podróży, jeśli gdzieś jedziemy i nie możemy ze sobą zabrać konsoli i TV. Ja, jak i chyba większość ludzi czas na rozrywkę w postaci gry ma dopiero w domu po pracy, więc dlaczego mam się w domu męczyć na małym ekraniku PSV czy PSP skoro telewizor z konsolą i wygodnym padem czekają.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Sandinista - 06-07-2012

Ekraniki w kieszonkach Sony nie są takie małe jak na mobilne granie. Natomiast to jest już kwestia własnego upodobania i wygody, który zestaw po męczącej pracy wybierze dany delikwent. Jeden wybierze stacjonarkę inny przenośkę. PSP nabyłem głównie nie z myślą o graniu w podróży, a...w domu. Ewentualny zakup PSV również będzie miał taki charakter. Wolę wieczorem położyć się do łóżka i tam poszarpać. Gdy zmorzy mnie sen, suwakiem usypiam konsolkę i idę w kimę. Dlatego też jeśli jakiś tytuł wychodzi zarówno na stacjonarkę jak i przenośną konsolę wybieram wersję na tą drugą. Duża konsola bardziej mi służy, gdy mam więcej wolnego czasu. Rzecz gustu.


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Rysk - 13-07-2012

ja kupie PSV kiedy tylko bede mial kase kupilbym PS3 ale musialbym od razu telewizor kupic a jak kupowac telewizor to tez taki z fullhd z 50cali led a to zbyt duzy wydatek jak na jeden raz wiec najpierw kupie vite i TTT2


RE: Czy planujesz zakup PS Vity? - Dominik37 - 23-09-2013

Ja nie kupuje. Zawsze coś może się popsuć łatwym sposobem, a zazwyczaj nie ma gwarancji. Na razie PSP ze skromną kolekcją ośmiu gier mi wystarcza i zapewnia masę zabawy takimi grami jak Daxter, a co do biblioteki gier psv, nie zauważyłem nic, co mnie interensuje.