PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Problemy (https://playstationforum.pl/forum-problemy)
+--- Wątek: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą (/thread-fifa-12-na-ps2-tryb-zostan-gwiazda)



FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Rajno - 23-06-2012

Siema nowy jestem chcę się zapytać czy w tej fifa w trybie zostań gwiazdą trener może zdjąć cię z boiska ??


RE: FIFA 12 zostanie wydana na PS2?! - Kratos - 23-06-2012

Pisząc trener masz na myśli siebie? ;p Nie można zrobić zmiany zawodnika, którego wybrałeś w tym trybie, musisz rozegrać nim spotkanie do końca. Innych rzecz jasna możesz zdejmować jak ci się podoba.


RE: FIFA 12 zostanie wydana na PS2?! - Rajno - 24-06-2012

Nie o to mi chodzi. Jak jesteś zawodnik tak jak w fifa na pc w np. 76 min. Cię zdejmuje. Czy tak też jest na ps2 ??


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Kratos - 24-06-2012

Za dużo to nie wyjaśniłeś. Podaj więcej szczegółów to może będę w stanie ci pomóc. Póki co dalej nie wiem o czym mówisz (może pomyliłeś po prostu nazwy trybów). W szybkim meczu, a dalej trybie zostań gwiazdą jest tak jak pisałem wyżej. Ty chcesz cały sezon rozegrać w tym trybie?


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Rajno - 24-06-2012

Że na pc jak grasz w trybie zostań gwiazdą jednym zawodnikem. To w trakcie meczu może twój zawodnik zejść z boiska??


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Kratos - 24-06-2012

Nic nowego ci nie powiem, bo i ty nie dałeś mi żadnych nowych informacji. Nie może na PS2 zejść/zostać zdjętym.


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Rajno - 24-06-2012

Ok dzięki a dlaczego jak grasz Realem Madryt w trybie manager u siebie to nie ma stadionu owalnego tylko jakiś dziadowski


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - Kratos - 27-06-2012

Tego to nie wiem. Aczkolwiek sprawdziłem i rzeczywiście kopuła stadionu jest inna w tym trybie niż chociażby w szybkim meczu. Pytasz z ciekawości czy naprawdę ma to dla ciebie aż tak duże znaczenie? Przecież góra stadionu (bo murawa jest taka sama) pokazywana jest znikomą ilość razy w meczu i jak ktoś by chciał to by nawet tego nie zauważył. EA rzecz jasna ma licencję na Santiago Bernabeu, więc nie mam pojęcia czemu to się różni. Może w miarę zdobywania postępów w grze w trybie menadżera stadion doczeka się "aktualizacji" i będzie wyglądał tak jak powinien.


RE: FIFA 12 na PS2 - tryb zostań gwiazdą - kruger08 - 07-03-2013

Mam pytanie, szukałem ale nie moge znaleźć.
Stworzylem WG i zacząłem kariere jako zawodnik. Docelowo moja WG to lewy napastnik lecz w klubie wystawiany jestem jako lewy pomocnik (klub fc barcelona) skill 69 (najslabszy w druzynie) czy to dlatego ze mam najgorszy skill w druzynie nie wystawiaja mnie na docelowej pozycji?
I drugie: jak wypelnie wszystkie wyzwania to osiagne skill 99? Jesli tak to rozpoczynajac kariere od nowa bede zaczynal z takim skillem?

Przepraszam ze chaotycznie i bez polskich znakow ale pisze z telefonu