PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
[SPRZEDAM] PSVita Gra 16GB karta - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar--258)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] PSVita Gra 16GB karta (/thread-sprzedam-psvita-gra-16gb-karta)



PSVita Gra 16GB karta - Vitowy10 - 31-05-2012

Witam mam do sprzedania konsole psvita ktora ma 2tyg uzywana ale tego nie widac zadnj rysy kropki i innych syfow. W sklad wchodzi PsVita wifi , karta 16gb , gra dungeon hunter alliance pudelko i te karty nie wiem jak sie nazywaja... cena jaka mnie interesuje to 1250zl mozliwe male negocjacje ceny lub wymiana na ps3 z grami padem/ami i malA
doplata jezeli bez gier wylacznie ps3slim 120-320gb




RE: PSVita Gra 16GB karta - TheBerserker30 - 01-06-2012

Wybacz ale mam taki charakter a nie inny i muszę napisać Smile Konsola 1000zł karta 50-60 i gra 150=1200zł a Ty chcesz 1250zł?Wyjeżdżając samochodem z salonu tracisz już z 10-15% wartości ,cena musi być konkurencyjna żeby ktoś się nad zakupem zastanowił a nie taka sama jak w sklepie,a co do wymiany na ps3 nie wiem czy ktoś się znajdzie,moooooooże jakiś łoś Smile


RE: PSVita Gra 16GB karta - Vitowy10 - 01-06-2012

Karta 200zl sory ps3 mialem ale jakos ta kupa mnie Znudzila napisalem o wymianie tylko po to by tematy nie przeniesli kpisz sobie ze za ps3 wymienie lol moge za 500 zl u typa w komisie kupic 250gb za 750 ma z move i 320HDD nigdy nie kupuj przez sklepy look allegro pozdro lamusie ^^



RE: PSVita Gra 16GB karta - TheBerserker30 - 01-06-2012

Hahahah ale się spinasz chłopcze,napiszę dużymi literami skoro nie rozumiesz.O WYMIANE CHODZIŁO MI ŻE WOLĘ PS3 NIŻ MAŁY EKRANIK,BO VITY NIE DA SIĘ PODŁĄCZYĆ POD TV WIĘC WYPADA W TYM PRZYPADKU KIEPSKO.
Ps.Przeczytaj co to lamus i dopiero dobieraj do odpowiedniej osoby przezwiska/wyzwiska bo widać że piszesz byle pisać do tego jesteś albo słabo rozwinięty emocjonalnie lub po prostu zgrywasz kozaczka który zasypuje suchymi tekstami a reszta Twojego pokroju klepie Cie w plecy i mówi "dobre dobre ale żeś mu przygadał" Ogarnij się i troszkę doucz,pozdrawiam i życzę miłego dnia.


RE: PSVita Gra 16GB karta - anemek - 01-06-2012

TheBerserker30@ to, że Ty wolisz konsole stacjonarne wcale niczego nie oznacza. Są też gracze, którzy wolą mieć w posiadaniu konsolę przenośną, chociażby dlatego, że często podróżują, więc nie mów, że nikt chętny się nie znajdzie na wymianę. Poza tym czepiania się o 50 zł jest trochę bez sensu, nie uważasz? Jego konsola, jego oferta, jego cena, a Tobie nic do tego jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem. Nie będzie chętnych to obniży cenę, proste?

PS. Straszna hołota się na forum zalęgła.


RE: PSVita Gra 16GB karta - TheBerserker30 - 01-06-2012

Zależy kogo nazywasz hołotą,jego oferta a moje zdanie i nie wyzywałem go tylko realia opisałem,tak jak widzę oferty telewizorów kineskopowych 21cali po 200zł więc tez zawsze piszę czy dobrze się czuje,chodzi o realia i żeby ktoś nie odlatywał z cenami,kolega opisał że kupi ps3 za 750 zgadza się w lombardzie vite też widziałem za niską cene z grą i karta 8gb i to dziś,więc kolegi uwagi bo może kupić tanio ps3 nie oznacza że sprzeda za tą cenę swoją vitę bo to nowość,ale ok nie moja sprawa i już się nie wypowiadam.


RE: PSVita Gra 16GB karta - Kratos - 01-06-2012

anemek napisał(a):Jego konsola, jego oferta, jego cena, a Tobie nic do tego jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem. Nie będzie chętnych to obniży cenę, proste?

Czemu ma się nie wypowiadać? Kolega z tego co widzę chce dobrze, więc dyskretnie radzi, żeby obniżyć nieco cenę. Nie widzę nic złego w komentowaniu ofert kupna, które teoretycznie nas nie interesują. TheBerserker30 działa w dobrej wierze.


RE: PSVita Gra 16GB karta - anemek - 01-06-2012

Może i chciał dobrze, ale moim zdaniem mógł to inaczej sformułować. Wcale nie powiedziałem, że ma się nie wypowiadać. Po prostu jeśli ktoś wystawia jakiś przedmiot na sprzedaż to jest jego sprawą za ile chce go sprzedać i nie potrafię zrozumieć gadania w stylu "Konsola 1000zł karta 50-60 i gra 150=1200zł a Ty chcesz 1250zł?" czy "a co do wymiany na ps3 nie wiem czy ktoś się znajdzie,moooooooże jakiś łoś".


RE: PSVita Gra 16GB karta - Kratos - 02-06-2012

Każda ze stron użyła niewłaściwych słów, w tym także ty nazywając ich "hołotą". Myślę, że każdy zrozumiał już swój błąd i więcej tego typu słowa się nie pojawią. A autor tematu ma oczywiście święte prawo sprzedawać sprzęt za jaką kwotę mu się podoba, ale nie jest powiedziane, że ma mieć głęboko w czterech literach głos kupujących, którzy proponują mu niższą cenę.


RE: PSVita Gra 16GB karta - anemek - 02-06-2012

Cóż, nie do końca miałem ich na myśli pisząc hołota. Coraz częściej przeglądając forum widzę chamskie odzywki userów, którym się coś nie podoba. Tak właściwie to ich nie znam i nie mam prawa oceniać. Koniec spamu.