PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Temat usunięty przez autora - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Temat usunięty przez autora (/thread-temat-usuniety-przez-autora--22143)

Strony: 1 2


Temat usunięty przez autora - Draco - 18-04-2012

Nie wyrażam zgody na dalszą publikację niniejszego posta na playstationforum.pl . Informacje które były tu zawarte możecie znaleźć na moim Joggerze.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Simion - 19-04-2012

Słyszałem już o tym od znajomego ale nigdy nie miałem przyjemności zobaczyć pełnego zestawu. Nie spodziewałem się że ten model aż tak się różni od normalnej wersji. Myślałem że ma on tylko inne bebechy a tu zupełnie inny kolor i zestaw dość nietypowych akcesoriów.

Czarny mat prezentuje się naprawdę dobrze i szkoda że PSone nie był w takim kolorze. Zawsze zostają farby i inwencja twórcza Wink .


PS: Dzięki za kolejną ciekawostkę.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Kraszu - 19-04-2012

Rzeczywiście konsolka prezentuje się co najmniej znakomicie. Mieć taki unikat to fajna sprawa.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Draco - 19-04-2012

Net Yaroze na chwilę obecną kosztuje 400-600$ za komplet na ebay. Na naszym polskim allegro widziałem tylko raz pada od zestawu Net Yaroze, poszedł za 45 zł co i tak jest niezłym wynikiem ponieważ takie same pady w stanach kosztują około 35$. Net Yaroze nawet w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób chcących pobawić się w programowanie na PS1 ponieważ profesjonalne Dev kity szaraka kosztują zwykle 3 razy tyle co Net Yaroze.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Yohokaru - 20-04-2012

A ja kiedyś myślałem, że czarny PSX to tylko głos mojej wyobraźni... Fajnie byłoby, gdyby inne kolorystyczne warianty PSX-a byłyby wydawane, bo to fajnie wygląda, tak jak czerwone PS2Wink

Dev kit? Jeśli ktoś ma zapędy programistyczne i dużo kasy w portfelu, to urządzenie w sam raz dla niego. Może nie stworzyłby nowego Crasha, ale pograć w coś nowego na PS-a, czemu nie. W końcu nie samymi nowościami z DC się żyje...


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Draco - 20-04-2012

Istniał jeszcze jeden czarny model PS1 w dodatku jeszcze rzadszy niż Net Yaroze. Model nosił numer SCPH-5552 i była to specjalna edycja wypuszczona z okazji premiery filmu Men In Black.

[Obrazek: 51KMM.jpg]

[Obrazek: xtR3B.jpg]

Istniały także inne wersje kolorystyczne jednak te, z wyjątkiem białej konsoli, były Dev kitami, a co za tym idzie są bardzo rzadkie i bardzo drogie, ostatnio widziałem aukcję z zieloną PS1 na eBayu, w chwili gdy widziałem aukcję cena konsoli wynosiła 1600$

[Obrazek: R9rya.jpg]



RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Szymon - 23-04-2012

tanio nie jest. A tutaj łapcie filmik "Rozpakowywanie konsoli"



RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Simion - 24-04-2012

Fajny filmik, ale zabiłbym gościa jakbym go dorwał. Kto stawia na takim unikacie inną konsole??!! Przecież to niszczy obudowę. W sumie to tyczy się całej kolekcji która była na półkach za facetem. Stać go na tak niezwykły zbiór konsol a na porządną gablotę żeby się nie kurzyło i nie niszczyło już nie... Szkoda mi słów.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Draco - 24-04-2012

To jest jego porządna gablota. Cały pokój w którym on jest został przeznaczony tylko dla gier, John (bo tak ma na imię) posiada jedną z największych kolekcji unikalnych konsol, Net Yaroze to naprawdę jedna z najpopularniejszych konsol w jego kolekcji w której można znaleźć GameCube Panasonic Q, Neo-Geo, Sege GameGear dla linii lotniczych, Sony PSX i masę masę innych naprawdę rzadkich konsol.


RE: Playstation Net Yaroze - dev kit dla mas - Szymon - 24-04-2012

Szkoda, że John nie pokazuje działania Net Yaroze, bardzo chętnie zobaczyłbym ten program do robienia gier, jak w ogóle używa się tego boot discu, bo tego też nie łapię (coś a'la swap magic od sony?)