PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Vita (https://playstationforum.pl/forum-playstation-vita)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--249)
+--- Wątek: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne (/thread-fifa-football-na-vite-pytanie-o-cene-i-inne)

Strony: 1 2


FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - zdenek - 08-04-2012

cześć mam pytanie do mających fife bo ja niestety jeszcze nie mam,mam tylko konsole gołą.

1. kiedy można spodziewać się,że fifa stanieje ? obecnie kosztuje minimum 179.90...do 219zł... dla mnie to dużo

2.czytałem o aktualizacji składów,że jest możliwa czy to prawda i co ile są aktualizacje?

3. czy grając polskim klubem(wiem,że nie ma licencji) to czy np gra się na replikach stadionów polskich? albo czy trybuny są w barwach klubowych tak jak np na Manchesterze?


4.czy poziom trudności jest duży np czy łatwo wygrać lige lub puchar?

to chyba wszystko co chcę wiedziećWink


RE: FIFA FOOTBALL kilka pytań - Draco - 09-04-2012

Obniżki ceny Fify można się spodziewać pewnie dopiero około premiery kolejnej części, możesz jeszcze szukać używanych egzemplarzy o ile takie w ogóle się pojawiają z racji wieku konsoli.


RE: FIFA FOOTBALL kilka pytań - Realinho - 09-04-2012

1. Możliwe są promocje w przypadku spadku zainteresowania tytułem, sklepy wtedy mogą obniżyć cenę o niewielki procent. Wiadomo także, że podczas premiery kolejnej Fify cena owej spadnie.
2. Aktualizacje pojawiają się podczas Styczniowego okienka transferowego.
3. Stadiony nie są oryginalnymi replikami, lecz możemy sobie ustawić bardzo podobne. Tak, trybuny są przybrane w barwy klubowego danego zespołu.
4. Poziom trudności sam możesz sobie ustawić, dopasuj go do swych umiejętności.


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - zdenek - 11-04-2012

Dziękuję za odpowiedzi już nie mogę doczekać się zakupu .


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - zdenek - 12-05-2012

hej chciałem kupić dzisiaj fifke byłem w dwóch sklepach i nigdzie nie ma fify z polskimi napisami czy spotkaliście w którymś sklepie fife z polską wersją -z napisami? bo etykieta jest po polsku ale w środku po angielsku gra.


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - ashin - 12-05-2012

poszukaj na sklepach internetowych


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - Kratos - 12-05-2012

Z ciekawości popatrzyłem i rzeczywiście ciężko gdziekolwiek znaleźć polską wersję językową FIFY na Vitę. Tu znalazłem jedną aukcję, ale najlepiej jakbyś jeszcze wystawiającego zapytał przez e-maila, czy na pewno gra posiada napisy czy komentarz polski, a nie tylko okładkę.


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - zdenek - 13-05-2012

Kratos dzięki za link ale nie mogę nic zamawiać przez neta po tym jak mnie oszukali na telefonie to mama nie da mi kasy na coś z netu tylko osobiście w sklepie mogę kupić wrrr chodziłem po sklepach w Krakowie i nie ma nigdzie w saturnie gościu powiedział,że będa może w czerwcu polskie wersje bo producent odrazu nie wypuszczał w pl wersji tylko ang.


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - ashin - 13-05-2012

Ale nie zamawiaj na allegro, tylko przez SKLEP INTERNETOWY. Jest to firma fizyczna i powiedz mamie, że gdyby Cie oszukali, odpowiadają normalnie jak zwykli sprzedawcy. W takich sklepach również dostajesz normalną gwarancje i parago fiskalny bądź fakturę


RE: FIFA Football na Vitę - pytanie o cenę i inne - Kratos - 13-05-2012

Tyle, że w tych SKLEPACH INTERNETOWYCH nie ma również FIFY po polsku. A bynajmniej w tych najważniejszych i kilku pomniejszych, które sprawdzałem. Tak jak kolega pisze - zapewne EA wrzuciło najpierw do nas angielskojęzyczną wersję, a na polską przyjdzie trochę poczekać jeszcze. Jeżeli nie możesz zamawiać przez neta to chyba musisz cierpliwie poczekać do tego czerwca. Tak czy siak byś musiał poczekać.