PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS3? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 25-06-2015

[Obrazek: 180008_front.jpg]
Rarytas, unikat, biały kruk...
Po wielu pomysłach, próbach i rozważaniach, dorwałem Sega Rally Online Arcade! Grę, która została zdjęta kilka lat temu z PS Store z powodu wygaśnięcia licencji.
Jeszcze został równie unikalny Outrun Online Arcade i będę w 100% spełniony.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 26-06-2015

jak to zrobiłeś?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 13-07-2015

Nah, nie wiem czy to błąd po stronie Sony, czy celowy zamiar, ale w sklepie na Hong Kong gra ciągle jest dostępna.
Założyłem konto, nabyłem zdrapkę na Play-Asia i kupiłem. Szkoda, że nikt po sieci nie gra już :/
Z OutRunem nie będzie tak kolorowo, bo gra wyszła tylko w Europie, a została usunięta. Pozostaje tylko znalezienie kogoś ze slotem. Na odnowienie licencji przez Segę nie liczę, jeszcze bardziej by ich to dobiło.

EDIT:
[Obrazek: VzRkWPr.png]
Wpadło dzisiaj coś nowego, chyba najstarszy tytuł w mojej kolekcji, a chodzi o Sega Rally (znane też z podtytułem Revo w niektórych regionach).
Nie ma trofeów, a w ustawieniach znajdziemy jeszcze Sixaxisa co wiąże się z brakiem obsługi wibracji. Niestety, Sega nie wydała łatki, ale co ciekawe, gra wydana kilka miesięcy później w Japonii, już korzysta z funkcji DualShocka 3. Niemniej jednak, do teraz zachwyca oprawą graficzną i świetnym systemem dynamicznej zmiany nawierzchni. Z pewnością wymaksuję, gatunek, który po prostu loffciam Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 13-07-2015

45 zł za dwa ideały (jedynie pudełka troszkę porysowane na górnej części i normalnie, ale to i tak drobiazg)

Płyty w stanie idealnym, RDR przetarłem dokładnie szmateczką bo parę odcisków było a tak to 0 rysek.

20 zł - RDR
25 - BF BC

[Obrazek: dsc_0068wmo37.jpg]

[Obrazek: dsc_0069swpir.jpg]

@up

ta Online Arcade ma jakieś powiązanie z pudełkową Segą?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - mattek - 13-07-2015

Już Ci mówię.
Najpierw wydane zostało Sega Rally Revo, zaliczyć je można do spinoffu w sumie. Odstąpiono od typowej gry automatowej na czas i wyszły z tego po prostu wyścigi arcade z unlockami, dużą ilością tras i pojazdów. Następne w kolejności było Sega Rally 3, tworzone równolegle z Revo, lecz wydane tylko do salonów. Zawierało raptem 4 trasy oraz 10 samochodów, więc standardowo, i jest to w sumie pełnoprawna kontynuacja automatowej Jedynki i Dwójki. Online Arcade to praktycznie to samo co Trójka, jedynie lata w 30 klatkach oraz zaszło kilka zmian kosmetycznych w wyglądzie pojazdów.

Ogólnie polecam kupić i to i to. Online Arcade ma delikatnie sztywniejszy model jazdy od Revo, głównie za sprawą kamery osadzonej na stałe za samochodem, ale po przełączeniu w obydwu grach na widok zza maski, już tego praktycznie się nie odczuwa. Revo ma całkiem sporo tras, do tego znacznie więcej samochodów. Online Arcade zaś to typowy tytuł na krótkie posiedzenia - przejechać czasówkę, popykać z kumplami kto wykręci lepszy wynik etc. Obydwie śmigają na tym samym silniku, w 720p. W Revo nie znajdziemy dokładnie tych samych tras z Online Arcade, ale część zawiera z nich odcinki. Po prostu w całej grze mamy kilka lokacji, w których możemy się ścigać i są one wspólne dla obu tytułów.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 14-07-2015

Tyle czekałem i dostałem. Wink Czas rozpocząć obijanie pysków.

[Obrazek: dsc_0068ifpyu.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - RafalKa - 15-07-2015

A to skąd leciało? USA?
Sent from my phone.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Makaveli - 15-07-2015

Francuska wersja, zapewne taniej niż normalnie. Osobiście wystrzegam się ich, bo mnie bolą na półce, gdy są w innym języku niż angielski.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - VortaL - 15-07-2015

z Polski. Smile Prawie najtaniej jak się dało, ale z tego co się orientuję to zapewne była sprowadzana. Wersja Angielska i Francuska, a to znaczenia nie ma bo gra i tak po Angielsku, tyle. W Polskiej wersji mamy jedynie z tyłu na okładce wzmianki po Polsku. Oznaczenia "1" BLUS, ktoś się orientuje?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS3? - Szymon - 15-07-2015

BLUS to chyba USA, co nie?
Pewnie gra z Polinezji Francuskiej