PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum (/thread-glosowanie-na-najlepsza-recenzje-na-forum)

Strony: 1 2


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - 8Azi8 - 30-10-2011

1.Just Cause 2
2.Medal of Honor Frontline
3.Resident Evil


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kratos - 01-11-2011

Dzisiaj ostatni dzień głosowania. Kto nie oddał swoich głosów ma czas do północy, a potem wszystkie linie telefoniczne zostaną zamknięte i nastąpi zliczanie głosów.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Jaco500 - 01-11-2011

1.FIFA 12
2.Need For Speed Undercover
3.Tekken 5


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kratos - 02-11-2011

Dobra, wyniki podliczone i już wszystko jasne! Gratuluje wygranym i mam nadzieję, że napiszecie jeszcze jakąś recenzję, niekoniecznie za nagrodę ;D Wyniki liczyłem 2 razy, ale mogłem się gdzieś walnąć, więc jak ktoś ma jakieś uwagi to słucham ze skupieniem. Wyniki do wglądu także w pierwszym poście tematu.

Cytat:WYNIKI
1. FIFA 12 - 13 pkt
2. Medal of Honor: Frontline - 10 pkt
3. Tekken 5 - 9 pkt


----------------------------------------
4. Just Cause 2 - 6
. Resident Evil: Code Veronica X - 6
5. Midnight Club 3 : DUB Edition - 5
6. Need For Speed Undercover - 4
7. PES 2010 - 3
8. FIFA 10 - 2
. King Kong - 2
9. Shadow Of The Colossus - 0
. Scarface: The World Is Yours - 0

Zwycięzców, czyli Jujo480, taszora i ashina prosiłbym o podanie swoich danych do wysyłki w prywatnej wiadomości do mnie.

Dziękuję za wszystkie głosy i teksty, do przeczytania i gratulacje dla zwycięzców ;D



RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - 8Azi8 - 02-11-2011

Dzięki za konkurs Smile)!
Fajny pomysł , coś zaczęło się dziać :-)
Pozdrawiam i gratulacje dla zwycięzców ;p



RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kraszu - 02-11-2011

Wielkie dzięki za głosy na moją recenzję. Zwycięzca jak najbardziej na to zasłużył. GRATULACJE dla Jujo480 i dla wszystkich, którzy napisali recenzje. Jakie by nie były, to jednak trzeba temu poświęcić trochę swojego czasu i włożyć jakiś nakład pracy.

Ja również liczę, że jeszcze napiszecie jakieś dobre recenzje, albo obszerniejsze posty o grach. Dobrze jest czytać coś wartościowego.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Jujo480 - 02-11-2011

Dziękuje za konkurs i serdecznie wszystkim dziękuje za oddanie głosu na moją recenzję, a także gratuluję wszystkim tym, którzy brali udział w tej zabawie i natrudzili się wcześniej pisząc jakąś recenzję. Pozdrawiam.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Zielon - 06-11-2011

Gratuluję zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom konkursu. Czekam na dalsze tego typu konkursy. Pozdro

Edit: To była moja pierwsza napisana recenzja ;]


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - ashin - 08-11-2011

Zbieram się i zbieram, żeby podziękować za konkurs. Tak więc dziękuję organizatorom, dzięki wam miałem motywacje, żeby coś w końcu napisać. Przede wszystkim chciałbym podziękować osobą, które napisały konstruktywny komentarz pod moją recenzją i pokazały błędy jakie się w niej pojawiły(niestety częste które robię i walczę z nimi).
Gratuluję zwycięzcą. Nie omieszkam pochwalić się nagrodą na forum. Mam nadzieję, że jeszcze przy odrobinie okazji napiszę jakąś recenzję.