PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum (/thread-glosowanie-na-najlepsza-recenzje-na-forum)

Strony: 1 2


Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kratos - 25-10-2011

Krótko i zwięźle, bo wiadomo o co chodzi. Etap zgłaszania swoich recenzji minął i teraz można przystąpić do części właściwej, czyli głosowania. Nie głosujemy na swoje recenzje. Można głosować na maksimum 3 tytuły i lepiej, gdybyście właśnie tyle podawali. Pierwszy tytuł 3 pkt, drugi 2, trzeci tylko 1. Głosowanie trwa od dzisiaj, tj. 25 października 2011 do 1 listopada.

Tak jak wcześniej było ustalone do zgarnięcia są 3 nagrody dla 3 osób z największą liczbę pkt. Głosowanie jest jawne, więc jak ktoś będzie miał jakieś wątpliwości to wszystko łatwo sprawdzić. Głosować może KAŻDY, nie tylko osoby, które zgłosiły swój udział.

1 recenzji nie znalazłem na forum - zapewne autor ją usunął, co uznaję jako wycofanie się z konkursu. 2 osoby, mimo moich kilkukrotnych próśb zgłosiły więcej niż 1 recenzję dlatego też mój niezawodny system losowania wybrał za nich po 1 recenzji do konkursu.


Lista recenzji do głosowania:
1. Midnight Club 3: DUB Edition
2. Need For Speed Undercover
3. Just Cause 2
4. FIFA 12
5. King Kong
6. Shadow Of The Colossus
7. Medal of Honor: Frontline
8. FIFA 10
9. PES 2010
10. Resident Evil: Code Veronica X
11. Tekken 5
12. Scarface: The World Is Yours

No i tyle. Jak macie jakieś uwagi to słucham, a jak nie to zapraszam do czytania, komentowania i głosowania.


Cytat:WYNIKI
1. FIFA 12 - 13 pkt
2. Medal of Honor: Frontline - 10 pkt
3. Tekken 5 - 9 pkt


----------------------------------------
4. Just Cause 2 - 6
. Resident Evil: Code Veronica X - 6
5. Midnight Club 3 : DUB Edition - 5
6. Need For Speed Undercover - 4
7. PES 2010 - 3
8. FIFA 10 - 2
. King Kong - 2
9. Shadow Of The Colossus - 0
. Scarface: The World Is Yours - 0

Zwycięzców, czyli Jujo480, taszora i ashina prosiłbym o podanie swoich danych do wysyłki w prywatnej wiadomości do mnie.

Dziękuję za wszystkie głosy i teksty, do przeczytania i gratulacje dla zwycięzców ;D



RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Sandinista - 25-10-2011

1. Just Cause 2
2. FIFA 12
3. Midnight Club 3: DUB Edition


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Realinho - 25-10-2011

1. Medal of Honor: Frontline
2. Resident Evil: Code Veronica X
3. FIFA 12


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - wzarek - 25-10-2011

1.FIFA 12
2. Need For Speed : Undercover
3.Tekken 5


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Jujo480 - 25-10-2011

1. Resident Evil: Code Veronica X
2. Tekken 5
3. FIFA 10


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kratos - 25-10-2011

Kratos napisał(a):Nie głosujemy na swoje recenzje.

Napisałem jasno od początku konkursu i myślę, że to w sumie logiczne. Proszę o edycję postów, które łamią tę zasadę.



RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - ReV - 26-10-2011

1. FIFA 12
2. Midnight Club 3: DUB Edition
3. FIFA 10
Swoją drogą jak dla mnie wszystkie te recki są trochę za krótkie.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kratos - 26-10-2011

1. PES 2010
2. Medal of Honor: Frontline
3. Tekken 5

ReV napisał(a):Swoją drogą jak dla mnie wszystkie te recki są trochę za krótkie.

I dobrze, takie mają być. Krótko i konkretnie.


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - jaskier - 26-10-2011

1. Medal of Honor: Frontline
2. Midnight Club
3. Tekken 5


RE: Głosowanie na najlepszą recenzję na forum - Kraszu - 26-10-2011

Uff przeczytałem wszystkie recki i oddaje głosy:

1) Tekken 5
2) King Kong
3) FIFA 12

Naprawdę ciężko było mi wybrać tylko trzy punktowane recenzje bo jeszcze kilka z nich zasługiwało na uznanie. Niestety dla was kompletnie nie trawie gier sportowych i samochodowych a większość recenzji o takich właśnie traktuje. Obrałem sobie klucz, że punkty przyznam tym, którzy zaciekawią mnie grą, wyraziście zaznaczą swoje zdanie odnośnie tytułu. Najważniejsze kryterium to jednak łatwość odbioru. Lubię czytać coś co czyta się łatwo i przyjemnie.