PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Temat usunięty przez autora - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Temat usunięty przez autora (/thread-temat-usuniety-przez-autora--20506)



Temat usunięty przez autora - Draco - 16-09-2011

Nie wyrażam zgody na dalszą publikację niniejszego posta na playstationforum.pl . Informacje które były tu zawarte możecie znaleźć na moim Joggerze.


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - blobz - 17-09-2011

Może to zabrzmi dziwnie ale moja konsola (77004) miała problemy z 2ma grami zapisanymi na plusach. Wersja NTSC (o dziwo wersja PAL działała idealnie) Shin Megami Tensei: Nocturne (tnące się filmiki zrobione nie na silniku gry) i Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga 2 w wersji PAL (tnący się filmik początkowy reszta gry działa wyśmienicie). Na gry zmarnowałem kilka nośników nagrywając je na różnych szybkościach, skutek był zawsze ten sam.
Po skopiowaniu tych obu gier (z płyty na płytę) na minusy wszystko śmigało znakomicie

Dodam, że nośniki zarówno w przypadku plusów jak i minusów to Verbatim Metal Azo


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - Zielony34 - 17-09-2011

Ja pisałem gdzieś że DVD + można stosować przy slimach, do FATów zdecydowanie -, następną sprawą jest to że + jest lepszy kiedy chcemy nagrywać gry na wyższych prędkościach. Jeśli ktoś jest na tyle cierpliwy żeby wytrzymać czas nagrywania na poziomie 4x, to śmiało może zostać przy DVD -.


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - Brzozaa - 15-02-2012

Moja czarnulla popyla na DVD -
i powiem wam tak ? kupowałem Firmy Verbatim. Byłem średnio zadowlony jakoś długo mi się właczały no ale potem smigały.
Od pewnego czasu wypalam gry na Zwykłych DVD - Po prostu świetnie śmiga.


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - Draco - 15-02-2012

Zanim zaczniesz pisać że byle jakie DVD są lepsze od Verbatim odpowiedz na kilka pytań:

1. Czy kopie na Verbatim i na tych nowych płytach nagrywałeś tym samym sposobem (ta sama prędkość, ten sam program, ta sama nagrywarka)?
2. Czy nagrywałeś te same obrazy, tych samych gier na płyty obu marek w celu sprawdzenia rzeczywistych różnic w czasach ładowania?

Jeśli nie to nie wprowadzaj proszę nowych użytkowników w błąd zwłaszcza że zarówno ja jaki i wszyscy użytkownicy tego forum niemal jednogłośnie zgadzają się co do tego które płyty są najlepsze dla ich konsol.


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - paladyn300 - 15-02-2012

Brzoza raczej juz nie odpowie bo ma bana.
Wie ktos dlaczego?


Tak zeby juz napisac w temacie to ja wole minusy.


RE: DVD+R vs. DVD-R, różnice i podobieństwa - Draco - 15-02-2012

Bo to nasz stary kolega Smile Właśnie się zastanawiałem jak długo tym razem u nas zagości. Kiedyś miał już u nas konto brzozaa2 które zostało zbanowane za jego zachowanie. Tym razem dostał bana prawdopodobnie za multikonto, ponieważ jedno już ma u nas na forum (co prawda zbanowane ale ma) więc nie może założyć drugiego. Taki system zapobiega powrotom takich użytkowników jak on i w sumie bardzo dobrze.