PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - szymonxxx100 - 26-12-2012

kiedyś na kompie grałem w Turoka (Dinosaur Hunter), wczoraj kupiłem na allegro Turoka takiego z zieloną okładką, zobaczę jak w to się graSmile, mam nadzieję, że nie będzie trudne, bo w recenzji gry jest napisane, że "trochę za łatwa", ale jak na początek przygody z ps3 może być łatwoSmile. Czy ktoś grał w GRAND THEFT AUTO IV? Ciekawi mnie ta gra, bo czytam opinie, że jest super, a ja kompletnie nie rozumiem o co w niej chodzi.
Chciałbym też dowiedzieć się o takich grach typu SUPER MARIO (chyba mówi się na nie platmorwowe?), coś takiego, że idziesz postacią, zbierasz coś itd.


RE: Dylematy co do gier - lupek1994 - 06-01-2013

Jaka jest różnica pomiędzy Gran Turismo 5 a Gran Turismo 5 Academy edition? Bo nie wiem którą wybrać a wolałbym żeby była cała po polsku gra.


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 06-01-2013

Academy jest tylko z dodatkami i tak naprawdę wersja podstawowa jest wystarczająca.


RE: Dylematy co do gier - szymonxxx100 - 12-01-2013

Dzieląc się wrażeniami z Turoka z 2008 roku muszę powiedzieć,że gra jest ok, jednak sterowanie padem nie wychodzi mi najlepiej, chyba przez przyzwyczajenie z gry na kompie. Na padzie gram już drugi tydzień i ciągle ciężko wycelować mi w jakiegoś żołnierza. Tak w ogóle to w dinosaur hunter podobało mi się bardziej, była mapa, zbierało się trójkąciki, wiedziałem ile jest etapów gry, a tu chodzę, strzelam, zabijam....jednak pierwszy Turok był lepszy.


RE: Dylematy co do gier - Draco - 12-01-2013

Czar dzieciństwa wtedy "wszystkie gry były lepsze". Sterowanie padem na konsoli trochę różni się od grania w FPP na PC. Na konsoli celuje się więcej chodząc na boki, a nie tak jak na PC rozglądając się.


RE: Dylematy co do gier - szymonxxx100 - 12-01-2013

Na PC też było fajne to, ze wiedziałeś ile jest poziomów, zbierając klucze przechodziłeś do następnych. Zbierałeś healty, wiedziałeś ile masz siły by dalej iść, mapki też były pomocne. Nie wiem, na konsoli gram od niedawna, być może też są takie gry na ps3? Swoją drogą, czy można kierować klawiaturą na ps3?


RE: Dylematy co do gier - Draco - 12-01-2013

Odpuść klawiaturę, graj na padzie. Zabierz się tylko za dobre gry. Killzone, Resistance, Call of Duty itd.


Witam potrzebuje pomocy - bartep - 08-02-2013

Witam potrzebuje pomocy jestem nowy i nie znam zabardzo sie na grach a mam ps3 i mam szanse kupić te oto gry za groszę tylko potrzebuje kogos kto gral w te gry i moze powiedziec cos o nich oto lista:


Prince of Persia The forgotten Sands
Need for Speed Hot Pursuit
Need for Speed Undercover
Fallout 3
Fallout New Vegas
Dragon Age II
Tom Clancy's End War
Heavenly Sword
Star Wars Force Unleashed


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 09-02-2013

Grałem tylko w NFS HP i U. Są jednymi z najlepszych z tej serii. Jeżeli możesz za grosze to bierz HP. Pogramy w sieci Big Grin


RE: Dylematy co do gier - bartep - 09-02-2013

za 20-30 zł sztuka opłaca się ?