PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - Mr.Q - 25-06-2012

Ja bym wziął IV. Nie wiadomo kiedy wyjdzie V, o grze nie wiemy jeszcze praktycznie nic.


RE: Dylematy co do gier - JaDCorbeN - 01-07-2012

Mam obie: GTA IV i GT5. Zdecydowanie częściej gram w GT5, szczególnie po sieci chociaż w GTA4 rozgrywka sieciowa też jest niczego sobie.
Sumując: bierz Gran Turismo 5 - pojeździmy w sieci Big Grin


RE: Dylematy co do gier - VirusPrG - 01-07-2012

jadcorben, jak chcesz możemy razem pograć w sieci też posiadam GT5 Wink / sry za offtop

GT5 na prawdę dobra bierz polecam na wiele godzin i nerwów z licencjami Tongue
GTA IV też posiadam ale niezbyt mi sie tak gra spodobała i odpoczywa na półce może potem się to zmieni .


RE: Dylematy co do gier - kernora - 10-07-2012

Co brać SaintsRow3 czy Gta IV?(nie biorąc pod uwagę rozgrywki przez internet Big Grin)




RE: Dylematy co do gier - Realinho - 10-07-2012

Jeżeli miałeś styczność z poprzednimi częściami GTA i cała seria przypada ci do gustu, to bierz GTA IV, może klimatem nie zaraża tak jak poprzednie wersje, jednakże jest to wciąż bardzo dobry tytuł. Osobiście nie grałem w Saints Row, ale z tego co się orientuję jest to parodia GTA, zapewne gra z większą dawką humoru i absurdalnych sytuacji, to teraz możesz wybrać pomiędzy tym czy wolisz rozgrywkę bardziej poważną, czy takie "GTA" z humorkiem.


RE: Dylematy co do gier - Mr.Q - 10-07-2012

Brałbym IV. Mnie gra się podobała, ukończyłem ją dwukrotnie. Chociaż drugi raz dlatego, że wykonano spolszczenie wersji X360.



RE: Dylematy co do gier - ashin - 10-07-2012

TAk tylko, że kolega brał pod uwagę rozgrywkę przez internet jako główny warunek wyboru. SR3 ma dość ciekawą możliwość kooperacji podczas gry, tak więc pod tym kątem gra prezentuje się smakowicie. Pomimo luźnego podejścia do rozgrywki to nie jest parodia GTA i ma wiele ciekawych smaczków. Zachęcam do przeczytania mojej recenzji Saints Row The Third.
To naprawdę ciekawy i wciągający tytuł, który nota bene prezentuje także dosć ciekawą fabułę.


RE: Dylematy co do gier - Realinho - 10-07-2012

(10-07-2012, 14:02)kernora napisał(a): (nie biorąc pod uwagę rozgrywki przez internet Big Grin)

Przecież napisał, że nie bierze pod uwagę grę w sieci.




RE: Dylematy co do gier - VirusPrG - 11-07-2012

Mi bardziej podoba sie Saints Row The third cała fabuła sieciówka też niczego sobie w trybie współpracy (żadnych lagów)


RE: Dylematy co do gier - ashin - 11-07-2012

Ach sory mój bład x]