PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 12-02-2015

Batman był niedawno za darmo w plusie, całkiem przyjemna gierka

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


Ciekawa gra akcji poszukiwana - Szynsz - 14-02-2015

Witam

Chce sobie sprawic nowa gierke, ostatnio gustuje w grach akcji zwidoku 3 osoby. Mslalem nad cieniem mordoru ale zobaczylem kilka kiepskich opinii i sie wacham. Na ps3 wyszla tez chyba wojna na polnocy zgadza sie? Oczywiscie nie musi to byc swiat wladcy pierscieni, byle ogolnie pojeta magia i miecz. Prosilbym o jakies tytuly.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Kraszu - 14-02-2015

Poczytaj o takich grach jak Castelvania: Lords of Shadow (pierwsza część), Darksiders (również jedynka). Bardzo ciekawym tytułem wydaje mi się również Asura's Wrath. Produkcja jakby zapomniana, której premiera nie odbiła się szerszym echem. Skoro wspominamy o grach akcji to pewniakiem są obie duże odsłony God of War (III, Wstąpienie). Wybieraj Panie. Z reguły mam nosa do gier tego typu.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Graniro - 16-02-2015

Witam mam pytanie, a mianowicie problem gdyz jestem niezdecydowany i nie moge wybrac gry. Moge dokonac wyboru tylko jednej od razu uprzedzam ze premier nie bylo ale poczekac moge Big Grin Big Grin a wiec:

Max Payne 3 , GTA V, Fifa 15, Fifa 14, Dragon Ball Xenoverse, Destiny, Battlefield Highline

Chodzi mi o dobry tryb single ale takze nie chciałbym aby gra przez neta mnie zawiodła. Za błedy różnego rodzaju przepraszam z góry.

Jeżeli macie jakies lepsze propozycje na zakupienie gry chętnie ją rozpatrzę, gry kupuje używane jakby co.


Pozdrawiam Serdecznie


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - denis118 - 16-02-2015

Myślę, że GTA V będzie najlepsze z tej listy.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Cwieku - 16-02-2015

GTA V zapewni Ci najwięcej godzin na singlu. Chyba że stawiasz na multi to polecam fifę. Najlepiej poczytaj recenzje poszczególnych gier Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - wojtas1993 - 17-02-2015

Jak ogarniesz ze znajomymi to i GTA V dostarczy sporo zabawy na multi i nie znudzi się Wink Bo granie samemu w GTA Online rzeczywiście może być po czasie nudne Tongue


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Dipper - 17-02-2015

To zależy jeszcze od tego czy lubisz serię GTA. Ja np lubię bardzo, ale mam kuzyna dla którego ta gra to flaki z olejem. Jeśli Ty lubisz to na piątce się nie zawiedziesz. A co do hardline to nie opłaca się kupować. Ludzie bardzo narzekają na błędy. Minie jeszcze sporo czasu zanim ta gra stanie się grywalna, ale tak jest z każdą częscią na początku (choc podobno z tą jest wyjątkowo źle). Lepiej kupić starszą czwórkę albo trójkę. Na multi są swietne i do dzis masa ludzi gra.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - piotros - 17-02-2015

Ja polecam Destiny... jak będziesz grał na PS3, a potem kupisz PS4 i Destiny, to zachowasz cały postęp... Smile Generalnie każda z tych gier jest zupełnie inna i wszystko zależy jaki gatunek bardziej wolisz...


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 18-02-2015

Polecam GTA, dużo zabawy.