PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - ashin - 11-06-2012

Jeżeli grałeś w poprzednie części i wciągnęła Cię fabuła to jest to pozycja must have. Oczywiście twórcy troszkę spłycili możliwości wyborów w grze, ale mimo to fabuła pozostaje na wysokim poziomie. Ponadto w końcu poznajemy zło, któremu zapobiec chcieliśmy przez pozostałe 2 części.
Co do multiplayer słyszałem, że jest całkiem przyjemny. Mamy kilka klas postaci do wyboru, tworzymy swoją postać. Rozgrywka jest dość taktyczna, ale gra się przyjemnie.


RE: Dylematy co do gier - mrsony - 11-06-2012

Dzięki za pomoc Wink, skusiłem się i pod koniec miesiąca zamawiam Wink.


RE: Dylematy co do gier - Maras532 - 17-06-2012

Mam dylemat otóż co wybrać... Najpierw mam zamiar kupić move'a a tuż po nim dwie gry i mam do wyboru takie...

Killzone 3 vs Ninja Gaiden 3

inFamous 1/2 vs Prototype 1/2 - gry podobnie tematycznie, obie bardzo mi się podobają


RE: Dylematy co do gier - Mr.Q - 17-06-2012

Zarówno Killzone jak i inFamous to jedne z flagowych tytułów na PS3. Z całą pewnością wolałbym je, niż słabe według mnie Ninja Gaiden i Prototype.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 17-06-2012

Też bym Ci radził kupić te gry, które wytypował Qwertyman. Osobiście grałem w obie części InFamous i naprawdę mi się podobały tak więc mógłbym Ci je polecić w 100%. Co do Killzone to grałem niestety tylko w trójkę, która według mnie ''miażdży'' przede wszystkim grafiką. Ją też Ci mogę szczerze polecić na 100% (ale trójeczkę). A teraz chciałbym dorzucić coś od siebie, a mianowicie Resistance 3. To Ci mogę polecić z ręką na sercu. Jeśli jednak chciałbyś zapoznać się z fabułą pograj w dwójkę ale moim zdaniem nie trzeba zagrać. Fajnie przedstawiony post apokaliptyczny świat, który został zaatakowany przez groźną, obcą rasę obcych tzw. Chimery. Polecam i zapoznaj się z grą, bo warto.


RE: Dylematy co do gier - Maras532 - 19-06-2012

Dzięki jak znajdzie się budżet to i Resistance 3 trafi na półkę gracza Smile Dzięki wielkie...


Opłaca się kupić?? - kernora - 24-06-2012

Cześć,
Mam do was pytanie dotyczące zakupu Gran Turismo 5.Jeśli ktoś posiada tą grę może podzieliłby się swoimi wrażeniami?W MM znalazłem tą grę w fajnej cenie bo za 90zł i zastanawiam się nad zakupem.

Zaś drugie pytanie dotyczy gry Assasins's Creed Brotherhood jednak tej gry ''boję'' się trochę kupić ponieważ nie przepadam za grami które się przejdzie na singlu(nie będę grał na multi bo nie mam neta na konsoli)i dupa potem za drugim razem przechodzę znów to samo i tak dalej więc jeśli ktoś ma tą grę to niech napiszę co nie co o niej Smile


RE: Dylematy co do gier - Mr.Q - 24-06-2012

W Brotherhood nie grałem, ale ukończyłem za to obie podstawowe wersje Assasins Creed. Dla mnie są to gry na raz - ukończyłem, odstawiłem na półkę, nigdy do nich nie wróciłem.
Seria ma rzesze fanów, dla wielu graczy są to tytuły must have. Dla mnie - dobre średniaki.

Gran Turismo bym wziął w tej cenie Wink


RE: Dylematy co do gier - kernora - 25-06-2012

No właśnie o to mi chodziło.Ja nie muszę mieć Assasina więc wybiorę raczej Gran Turismo 5 jednak dochodzi jeszcze jedna gra Big Grin mianowicie GTA IV w empiku za 100zł więc skoro Assasins Creed odpada to kolejny dylemat GTA albo GT.Ja osobiście wybrałbym GTA jednak piszcie jeśli macie jakieś z tych gier Wink


RE: Dylematy co do gier - Draco - 25-06-2012

Ja natomiast wybrałbym zdecydowanie Gran Turismo. Jeśli jesteś tak jak ja dużym fanem wyścigów to zdecydowanie polecam Ci GT. GTA zdążysz kupić, zwłaszcza że zbliża się premiera kolejnej części więc pewnie niedługo GTA 4 będzie jeszcze tańsze.