PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 07-02-2015

Dobre wyścigi na PS 3 - Gran Turismo 5 i 6.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - mattek - 07-02-2015

Zależy jeszcze w jakim gatunku tych wyścigów się odnajduje. Obydwie części Gran Turismo to znakomite pozycje dla fanów wyścigów, jednak nie każdemu może pasować symulacja.
Osobiście polecam Motorstorm: Pacific Rift oraz Sonic & All Stars Racing Transformed z tytułów arcade. Do tego można jeszcze dorzucić Need for Speed: Hot Pursuit, który podobno jest najlepszą odsłoną serii na PS3 oraz Sega Rally Revo.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Dipper - 08-02-2015

Hej. Poszukuje gry do grania przez internet z kumplem albo/i z kuzynem. Gatunek jakikolwiek, ważne żeby była nastawiona na współprace i ten element gry był zrobione odpowiednio fajnie. Macie jakieś propozycje?
Edit. Ktoś tam pytał o wyścigi. Do tego co napisał kolega na górze dodałbym jeszcze burnout paradise. Podobna do wspomnanego Hot Pursuit (też bardzo fajna gra) tylko bardziej szalona Wink


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - mattek - 09-02-2015

Racja. Burnout Paradise jest bardzo dobrą i udaną pozycją.

A co do Twojego pytania, może Diablo III? Zawsze jak brat przyjeżdża, jesteśmy w stanie zarwać trochę czasu przy konsoli na co-opie i co prawda my korzystamy z lokalnego trybu współpracy, ale gra obsługuje także rozgrywkę sieciową. Polecam, zabawa przednia Wink


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Dipper - 09-02-2015

Diablo w sumie nie jest takie złe w kooperacji ale jakoś i tak nie przepadam za tym gatunkiem. Może jakieś inne propozycje? Zastanawiam się właśnie nad Resident Evil 6 i Dead Space 3. Jedno i drugie ma możliwośc grania w kampanie w 2 osoby. Obydwie gry wydaja się byc ok, ale jesli ktos mial styczność to prosiłbym o wypowiedzenie sie. Która z tych gier jest lepiej zrobiona pod kątem współpracy?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - piotros - 10-02-2015

Grałem w obie gry, ale tylko w single player. Wydaje mi się, że całą kampanię można przejść wspólnie tylko w RE6, a w DS3 tylko wybrane misje, które normalnie są niedostępne jak gra się samemu.
Obie gry w zasadzie różnią się klimatem. RE6 to bardziej strzelanka z drobnymi elementami survival horror, a DS3 raczej na odwrót.
Wydaje mi się też, że do DS3 możesz znaleźć więcej chętnych niż do RE6 ze względu na kiepskie opinie o tej ostatniej. Jakbyś jednak zdecydował się na którąś z gier, to mogę spróbować pograć w dwie osoby... Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Dipper - 11-02-2015

Dzieki za informacje bo myslalem ze dead space mozna całą przejść we dwójkę. Co do Residenta to własnie widziałem, że RE6 ma średnie oceny, ale ja temu nie ufam tak bardzo. Demo było całkiem przyjemne a już zwłaszcza gra jako leon (np moment kiedy musimy bronic sie w budynku przed falą zombie) dodatkowo czytalem Twoja relacje z RE6 i wyglada na to ze gra jest niczego sobie. Jesli o chętnych do grania idze to nie ma tu problemu bo rzut beretem ode mnie mieszka kuzyn z ktorym mam zamiar grac. Zreszta tez sie kiedys udzielal na forum (kpt krwotok) tylko ze teraz studiuje i nie ma czasu, a wreszcie skonczyla mu sie sesja i ma wolne do konca miesiąca, stąd pomysł na jakąś gre w coopie. Ale oczywiście dzieki za propozycje, z Tobą też chętnie pogramy jak sie nadarzy okazja Smile Jeszcze myśleliśmy nad Far Cry 3 bo ma zrobioną dodatkową kampanie specjalnie do coopa i dodatkowo zawsze mozna zagrac w multi Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - denis118 - 11-02-2015

Zdecydowałem się na Infamous, Battlefield 3, Beyond i Burnout Paradise. Mam nadzieję, że mi podejdą i następnym razem pewnie znowu zobaczę tu po jakieś porady.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 12-02-2015

kazda z tych gier jest roznorodna i ciekawa, nie bedziesz zalowal. Sam musze sobie sprawic burnouta Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - denis118 - 12-02-2015

Chciałem jeszcze tego Batmana, ale jednak innym razem. Trochę duży by był budżet wydany na gry.