PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Jakie polecacie gry do PS3 do 100 zł? - kubakurz - 30-11-2014

Jakie polecacie gry do PS3 do 100 zł?


RE: Jakie polecacie gry do PS3 do 100 zł? - Makaveli - 30-11-2014

https://www.playstationforum.pl/showthread.php?tid=20377&page=27

Żeby tak chociaż spojrzeć na przyklejone tematy, nie mówię już o szukaniu po tych zwykłych...


RE: Jakie polecacie gry do PS3 do 100 zł? - piotros - 30-11-2014

Resident Evil Revelations, Killzone 2 i 3, seria Dead Space, Gran Turismo itd...
Bardzo dużo gier znajdziesz w cenie poniżej 100 zł, przy których będziesz się bawił świetnie... musisz tylko znaleźć coś, co Tobie będzie odpowiadało... Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 31-01-2015

Słuchajcie, od jakiegoś czasu mam chęć na gry w japońskiej stylistyce, czy to bijatyka czy jRPG. Naruto Ultimate Ninja Storm lekko odtrąca mnie tym, że praktycznie wszystko co robimy to walczymy i tyle.

Mam chęć na Ni No Kuni w cenie 90 zł w edycji pudełkowej i obejrzałem trochę rozgrywki. Dobry wybór?

Podoba mi się to, że na przeciwników oczywiście tych lepszych trzeba poświęcić te 5 minut walki różnymi czarami i potworkami Shy



4:11

Dużo jest Bounty Huntów?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Makaveli - 31-01-2015

Zacznij sobie może od Final Fantasy. Ni No Kuni też świetna gra, ale stoi w cenie ostatnio.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 31-01-2015

Final Fantasy niezbyt mi się podoba. 90 zł to niedużo jak na dobrą grę Tongue


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 31-01-2015

VortaL napisał(a):Słuchajcie, od jakiegoś czasu mam chęć na gry w japońskiej stylistyce, czy to bijatyka czy jRPG. Naruto Ultimate Ninja Storm lekko odtrąca mnie tym, że praktycznie wszystko co robimy to walczymy i tyle.

Mam chęć na Ni No Kuni w cenie 90 zł w edycji pudełkowej i obejrzałem trochę rozgrywki. Dobry wybór?
Mam mocno wypracowana platyne z Ni No Kuni(ok 108h), dawno zadna gra nie przykula mnie na tak dlugo do konsoli(poza TLoU).
Jak odpalilem gre i uslyszalem genialna muzyke, kreske z anime studia ghibli.. @@
Mam 27 lat a po chwili zrobil sie ze mnie 14 letni chlopiec z padem podlaczonym kablem do PSX-a.
Gra jest swietna, z lekka ale nie nudna fabula, nie brak zwrotow akcji i szokujacych momentow.
Walki sa fajne, questy ciekawe, muzyka podczas uzywania srodkow transportow(@@ mmmmm....).
Nie jestem maniakiem i nie robie platyn "na sile", gra sie lekko i ciekawie, to i platyna byla obowiazkowa.
Kupilem w sklepie Sony, dalem ok 15zl(bez wiekszego namyslu, z powodu ceny xD ).
Mocno polecam. Jesli ogladales anime studia ghibli(ksiezniczka mononoke, latajacy zamek hauru) i chloniesz RPGi, bierz w ciemno. Nie bedziesz zalowal Smile
Gra nie sprzedala sie zbyt dobrze w Japonii, co jest w sumie dziwne, ale tam kroluja inne gry(nie ma wielkich cyckow, tylko ja mam wrazenie, ze z JPN wychodza juz tylko takie gry? oO ).
Jednak w Europie byla dosyc duzym hitem, okrzyknieta jednym z najlepszych jRPG-ow na PS3.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 31-01-2015

Okej dzięki za wypowiedź. Kupuję, szkoda, że w Biedro za 40 nie wyrwałem ale nie było, przynajmniej się dowiedziałem wtedy o tej grze.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - denis118 - 07-02-2015

Witam, wszystkich.
Właśnie upatrzyłem sobie parę gierek, lecz nie wiem do końca czy je warto wybrać.
Infamous 1, Batman Arkham Asylum, Beyond: Dwie Dusze, Battlefield 3, Portal 1. Szukam jeszcze jakieś dobre wyścigi na konsolę PS3.
Możecie się wypowiedzieć coś na temat tych tytułów czy warte je wybrać.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 07-02-2015

Infamous fajna gra + polski dubbing, polecam na pewno.
Batman - przetestowalem bo byla za darmo w ps+, mocno wciaga
Beyond: Dwie Dusze - mam platyne z tej gry, moge Ci ja odsprzedac
Battlefield - Ja nie lubie strzelanek online, a single jest na 3h
Portal 1 nie gralem ;<