PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - makaveli12341 - 03-11-2014

Thief to fpp więc odpada(nie uznaje widoku pierwszosobowego na konsoli)god of war zamiaruje kupic, Castelvanie mialem na xa i mi nie podeszla Dante Inferno sprawdze A jakas dobra część tenczu jest na ps3?


RE: Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - Vicious - 03-11-2014

Wydaje mi się, że dobrą grą z będzie The Last of Us. Na ps3 nie znam za wiele gier z tego typu - na ps2 masz Silent Hill'e i Resident Evil.


RE: Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - ashin - 03-11-2014

Way of The Samurai 3 na PS3 w klimatach feudalnej japonii. Dosłownie symulator Samuraja konwencja mocno rozwinięta względem części na PS2 warto obadać.
Masz jeszcze MGS Rising, ale mówisz że afro samurai nie bardzo a to są slashery. Jeżeli lubisz bijatyki i uniwersum Naturo to masz serię Ninja Storm, co prawda to proste i casualowe bijatyki, ale zapewniają sporo godzin zabawy.
Samurai Warriors to coś w stylu Dynasty Warriors, z tym że zamiast chinskich wojowników masz samurajów, walka z tysiącami wręcz wrogów.
Yakuza Kenzan, spin off serii Yakuza łączącej w sobie elementy chodzonej bijatyki, oraz gry przygodowej. Warto wspomnieć o silnym nacisku na fabułę serii głównej, warta sprawdzenia.
No i masz jeszcze Samurai Shadown, ale to seria bijatyk pojawiająca się na PS3 jako kolekcja poprzednich części, jeśli lubiłeś street fightery, lubisz samurajów to tę grę pokochasz.

Survival horror z nowszych na pewno warty polecenia jest Obcy Izolacja, masz jakieś resident evil i silent hille na PS3. Warto jeszcze wspomnieć o The Last of Us


RE: Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - Kratos - 03-11-2014

A z thrillerów na PS3 to przychodzi mi na myśl tylko jeden oczywisty wybór - Heavy Rain.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - makaveli12341 - 03-11-2014

@ashin dzięki za wyczerpująca odpowiedz A co do tego heavy rain to miałem okazję kupić ale nie byłem przekonany;/po przeczytaniu kilkunastu recenzji zastanawiam się, czy aby gra nie jest przekombinowana?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - denis118 - 03-11-2014

Jeśli chodzi o Heavy Rain to jest to gra na jedno przejście i musisz to potraktować jak film, a nie grę. Gra ma jakoś około 15 zakończeń i bardzo fajna historia.


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 05-11-2014

Może i na przejście no ale platyna z tej gry to fajne przerzucie, zobaczenie wszystkich scenek i zakończeń. Ja nie żałowałem. Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - krzysiekao - 05-11-2014

@Makaveli nie zgodzę sie, co do MGS4, pomimo ze jestem fanem serii. Gra ma zbyt długie przerywniki podczas rozgrywki...


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Makaveli - 06-11-2014

W takich sytuacjach warto zacytować post, ponieważ cofnąłem się kilka stron i nie znalazłem żadnego swojego postu, w którym polecałbym komuś MGS4.

Przerywniki nigdy do krótkich nie należały w tej serii, a tutaj bardzo dobrze wypada ich długość bo jest to swoiste odkrycie sensu opowieści na stopie całej serii - to tutaj dowiadujemy się najwięcej szczegółów o Patriotach. Wsadzenie tego w krótkie scenki zrujnowałoby przekaz.


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - krzysiekao - 06-11-2014

Tak, zapomniałem zacytować. Jednak obecnie wolę to, co jest w GZ , czyli ograniczenie ich do potrzebnego minimum.