PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 28-08-2014

Ale znowu Just Cause 2 na dluzsza mete strasznie nuzy, co do Saints Row to trzeba wkleic sie w ten styl gry xD


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Kraszu - 29-08-2014

(28-08-2014, 10:22)Makaveli napisał(a): Osobiście wolałbym Just Cause 2 bo poziom humoru i groteski zawarty w serii Saints Row jest nie do przyjęcia.

(28-08-2014, 10:41)majkelxx napisał(a): pograłem troche w Saints Row na PC i właśnie humor jest tam miejscami absurdalny (wyrzutnia rakiet która strzela ośmiornicami)

A ja właśnie po to gram w gry wideo, żeby czasami oglądać tego typu absurd. Nie jestem do kiczu nastawiony negatywnie. Wręcz przeciwnie. Podobało mi się chociażby to, co Dante wyczyniał w filmikach w Devil May Cry 3. Podobały mi się kreacje odjechanych bossów w serii Metal Gear Solid. Przykłady można by mnożyć w nieskończoność. Po to są gry, aby elementami irracjonalności oderwać nas od (szarości) życia.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 29-08-2014

Saints Row też nuży na dłuższą metę, lepiej kup Just Cause 2.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Makaveli - 29-08-2014

@Kraszu

Każdy czego innego wymaga od gier, dlatego myślę, że mamy tak szerokie grono różnych gatunków. Gdyby wszyscy szukali w grach relaksu i odprężenia się, to mielibyśmy same tytuły na modłę gierek z Nintendo.

Niektórzy (w tym ja) często od gier wymagają świetnej fabuły, niekoniecznie pozytywnej. Dobry psychologiczny thriller czy jakiś dramat jest bardzo pożądany. Dlatego też humor w Saints Row mnie od tej serii odepchnął. Panowie z Rockstar dokładnie wiedzą, w jakich dawkach należy go dozować żeby było zabawnie, ale nie do przesady.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - majkelxx - 02-09-2014

@Kraszu

ja nie mówię, że taki absurdalny humor to błąd - wręcz przeciwnie. Czasem właśnie warto oderwać się od rzeczywistości i po obejrzeniu paru gameplay'ów coraz to bardziej jestem przekonany do tego tytułu Wink

EDIT
hmm teraz trochę z innej beczki - Demon's Souls czy Dragon's Dogma? grał ktoś z Was w te tytuly (szczególnie w Dragon's Dogma) i może coś o nich powiedzieć?
na PC grałem w Dark Souls - wiadomo, gra okrutnie trudna ale dająca sporo satysfakcji Wink


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - majkelxx - 10-09-2014

z powodu edycji nikt pewnie nie zauważył mojego postu no ale.. wybór padł na Dragon's Dogma Wink czekam aż dotrze. Gameplay'e obejrzane na YT przekonały mnie do zakupu. Efektowność gry jest naprawdę dobra jak ogląda się to na filmikach - zobaczymy jak jest w rzeczywistości Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 19-09-2014

Potrzebna mi grywalna pozycja na PS 3, nie ważne jaki gatunek, byleby po jej przejściu było co robić.

/refresz

Opłaca się za 40 zł kupić inFamous stan idealny?


Resident Evil: Chronicles HD Collection - piotros - 02-11-2014

W ramach halloween'owej wyprzedaży można zakupić Resident Evil: Chronicles HD Collection, grał ktoś może w którąś z gier wchodzących w skład tego pakietu? Tak się zastanawiam, czy nie zakupić, ale nie mogłem znaleźć na forum jakichkolwiek informacji odnośnie gier z tego pakietu... Podpowiecie? Wink We wtorek zakupy, więc chwilę jeszcze mam na zastanowienie...


Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - makaveli12341 - 03-11-2014

Hej tak jak w temacie szukam gier z takich właśnie klimatów Grałem tylko w ninja gaiden, a na ps2 w tenchu i omnimusha W horrory wogóle nie grałem wcześniej, a w thriller tylko jeden Nie interesują mnie też gry typu Afro Samurai Bardzo podobał mi się Alan Wake ale to jeszcze na x360 Ma ktoś jakieś pomysły?sprawdze wszystkoWink


RE: Survival horror,thriller, samuraj i ninja na ps3 - Kraszu - 03-11-2014

Może powinieneś się gatunkowo rozejrzeć, a nie skupiać się na grach gdzie występują postacie typu ninja? Ninja Gaiden i Onimusha to slasher'y. Gry przepełnione akcją i walką na każdym kroku. Idąc tym tropem obowiązkowo powinieneś spróbować serii God of War, Devil May Cry, Darksiders, Castlevania : Lords of Shadow, Dante's Inferno.

Tenchu z kolei to gra typu stealth, skradanka. Na tym polu prym wiodą produkcje typu Metal Gear Solid 4, Thief.