PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: The best games dla Nenoxera - nenoxer - 06-07-2014

Wszystko prócz wyścigów,21,lubię gry z grafiką jak w the walking dead.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 06-07-2014

to moze borderlands, ma podobna grafike


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 07-07-2014

Stylizowana, komiksowa grafika, to domena gier action RPG i platformówek, ale zabieg ten można spotkać także w grach innych gatunków. Świetnym stylem graficznym charakteryzuje się chociażby "Batman: Arkham Asylum", które to można polecić nie tylko fanom Mrocznego Rycerza ze względu na przystępny model rozgrywki. Inną grą ze stylizowaną grafiką, którą mogę Ci polecić jest "Overlord: Raising Hell". To bardzo fajny action RPG, w którym dla odmiany jesteśmy tym złym, chcącym zniszczyć świat, Suzerenem mającym pod sobą armię wiernych sług.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - nenoxer - 08-07-2014

A coś w klimatach anime lub postapokaliptycznych?


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - krzysiekao - 08-07-2014

Anime to naruto lub dragon ball, ewentualnie one piece. Post apo to Fallout


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 08-07-2014

przejrzyj sobie jakas encyklopedie gier na ps3 i tyle, w necie tego multum.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 09-07-2014

Siemasz!

Zainteresowałem się typowymi Japońskimi grami - nawalankami.
Jak na razie bardzo podoba mi się Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 | 3, jednak najpierw zamierzam kupić 2, bo nówka chodzi w Essentials po około 70 zł na Allegro.

Ma ktoś? Z tego co zauważyłem to w Naruto elementy fabularne przeplatają się z walką, tak?
Niech wypowie się ktoś kto w to gra.

Ciekawi mnie też seria Blaz Blue, więc co polecacie?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - miku31 - 10-07-2014

W Naruto grałem, ale tylko w pierwszą cześć. Fabularnie to z anime to nic nie ma wspólnego. A sama gra w skrócie to bieganie po mieście i wykonywanie misji mniejszych i większych. Łapanie kotów, wyścig w skakaniu po drzewach czy najważniejsze walki z przeciwnikami. W grze są punkty do zbierania za które odblokowują się nowe misje. Musimy przejść kilka mniejszych zadać by nazbierać punkty i odblokować misję z pojedynkiem. Same walki są ciekawie zrobione, ale misje poboczne strasznie nużą. Może kolejne części są lepiej zrobione.

A BlazBlue fajna seria bijatyk. Ograłem trzy części. Bijatyka z automatów z grafiką jak z anime. Rozbudowany tryb story. Gra się całkiem fajnie. Trzeba trochę pomyśleć nad wklepywaniem przycisków. Bezmyślne naparzanie w przypadkowe przyciski nic nie da. To nie Tekken. Na padzie grało mi się dobrze, ale widać, że produkcja robiona pod automaty. Stick z automatu by ułatwił rozgrywkę. Szkoda, że tak drogą stoją cenowo.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - neku - 10-07-2014

Jeżeli mówimy o część pierwszą to miku31 ma rację, nie ma żadnych powiązań fabularnych (prócz z tego co pamiętam finalnego pojedynku z serialu). Drugi tytuł z kolei jest grą bardziej złożoną zarówno jeśli chodzi o system walki, eksplorację lokacji czy sam wątek fabularny. Mamy tu sporo rzeczy do odblokowania i tryb multiplayer, w którym obecnie nie znajdziesz wielu graczy.

Blazblue natomiast jak typowa bijatyka 2d czy każdy inny tytuł studia Arc System Works nie jest prostą do opanowania serią. Dla totalnego laika potrzeba naprawdę wielu godzin, by nauczyć się wykonywać proste kombinacje. Tryb fabularny jest dość oryginalny ale też chaotyczny, więc niekiedy ciężko będzie ci zrozumieć poszczególne aspekty.

@miku31
drogo? Masz chyba na myśli tylko Chrono Phantasma, bo pozostałe części można dostać za przysłowiowe grosze. Wciąż mam tą część do ogrania..


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - miku31 - 11-07-2014

neku napisał(a):@miku31
drogo? Masz chyba na myśli tylko Chrono Phantasma, bo pozostałe części można dostać za przysłowiowe grosze. Wciąż mam tą część do ogrania..

Racja. Gry są naprawdę już tanie. Ale chodziło mi o kontroler który by miał stick jak z automatu. A takie kontrolery są drogie. Idealnie by się grało w BlazBlue na takim kontrolerze.