PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 20-05-2014

Kupiłem Minecraft'a i jestem zadowolony.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Gregorczen - 22-06-2014

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać tego posta ale myślę, że najlepiej będzie pasował do tego tematu. Tak więc chodzi mi o grę Max Payne 3. Miał ktoś może z nią styczność? Ograłem pierwszą i drugą część tej serii na PS2 natomiast w trójkę nie było mi dane zagrać z uwagi na to, że nie posiadałem wtedy konsoli siódmej generacji a mój PC był po prostu za słaby. Zdecydowałem się jednak na zakup Xboxa 360 i przypomniałem sobie o Max Payne. Tak więc grał ktoś? Mógłby się podzielić wrażeniami?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Makaveli - 22-06-2014

Średnia, według mnie bardziej przypomina szklaną pułapkę niż prawdziwego Maxa Payne'a. Klimat pierwowzoru średnio się zachował. Oczywiście warto pograć, ale nie oczekuj czegoś na poziomie części pierwszej i drugiej.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Gregorczen - 22-06-2014

Szkoda, w jedynkę i dwójkę bardzo się wkręciłem. Odnośnie trójki słyszałem wiele zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii. Jednak po tym co napisałeś odłożę chyba ten tytuł "na później".

Zainteresowała mnie natomiast inna gra spod stajni Rockstar - L.A. Noire. Gra w klimacie Los Angeles zaraz po zakończeniu drugiej wojny światowej... hmm brzmi ciekawie. Do tego na allegro można ją wyrwać za mniej niż 50 zł. Z tego co wyczytałem w internecie bardzo ważną rolę odgrywają dialogi a jak wiadomo gra dostępna jest tylko w języku angielskim. Czy ktoś kto angielski po prostu rozumie (to znaczy potrafi się dogadać, napisać co nieco po angielsku - ogólnie rzecz biorąc ogarnia podstawy) poradzi sobie ze zrozumieniem fabuły? Jeśli jest ktoś kto ogrywał ten tytuł to prosiłbym aby powiedział troszkę więcej na jego temat. Jak to jest z rozwiązywaniem zagadek? Mamy duże pole do popisu (np. można je rozwiązywać na kilka sposobów) czy rozgrywka jest na swój sposób liniowa i gra narzuca nam jakieś rozwiązanie? Jak odbywa się np. przesłuchiwanie podejrzanych? (to znaczy czy podczas rozmów mamy trochę więcej możliwości niż uwierzyć/nie uwierzyć danemu przestępcy?) Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Gra mnie bardzo zaciekawiła ale chciałbym troszkę więcej wiedzieć na jej temat.

Wybaczcie jeśli dyskusja na temat tej gry była już gdzieś prowadzona ale śledzę to forum dość krótko i jeszcze nie zorientowałem się co i jak.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - ashin - 23-06-2014

L.A. Noire, to specyficzna gra, bardziej interaktywny film. Głównie tutaj zwiedzać będziesz miejsca zbrodni i próbował rozwiązać zagadki. To świetna produkcja pokazująca możliwości graficzne PS3, świetnie odwzorowana mimika twarzy. Niestety z grą ma to niewiele wspólnego, to bardziej interaktywny film. Kwestia czego poszukujesz w grach.
Ja się np. teraz jaram AC Brotherhood, jednak nie przebił Black Flaga, którego co prawda ograłem na piecu, ale jest genialny i w sumie dopiero 4 przekonała mnie do serii Assasin Creed


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Spaidi - 23-06-2014

nie chce wzbudzac klotni ale dla mnie AC jest nudny jak flaki z olejem, wciaz tam wszystko jest takie samo. Gra jest dobra ale zadne z niej arcydzielo. Co do LA Noir nie gralem, slyszalem ze jest popularna


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Sandinista - 23-06-2014

No L.A. Noire jest mocno liniową i schematyczną grą, gdzie rozwiązywanie głównych spraw przeplata się z pobocznymi zadaniami - badanie miejsca zbrodni (przyjazd, oględziny, szukanie dowodów i wskazówek, przesłuchiwanie świadków etc), w między czasie jakiś pościg na nogach bądź wozem czy jakieś ostrzeliwanie się z oprychami. Wykonane jest to troszkę na jedno kopyto. W każdym razie polecam przeczytać forumową recenzję tej gry napisaną przez Paula, powinna dostarczyć Ci wszelkich informacji. Od siebie dodam, że gra mi się podobała, choć na dłuższą metę była dla mnie męcząca i nużąca. No i barierą może być tu angielski, bo zasób wyrażeń i ogólnie słów jest znacznie bardziej wykorzystany niż w innych grach.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 23-06-2014

Wszystko zależy od tego, co oczekujesz od danej gry. Jeżeli szukasz gry oferującej rozbudowany gameplay i multum ciekawych patentów, to mimo wszystko "L.A. Noire" może Ci się nie spodobać. Tytuł ten ma garść świeżych pomysłów, aczkolwiek sama rozgrywka szybko staje się wtórna, a całość bardziej opiera się na klimacie czarnego kryminału, świetnie nakreślonych bohaterach oraz eksploracji miejsc zbrodni i przesłuchiwaniu napotkanych świadków/podejrzanych. Widowiskowych strzelanin i pościgów co prawda nie brakuje, ale nie są one głównym daniem, który przyciągnie graczy domagających się dużej ilości akcji.


The best games dla Nenoxera - nenoxer - 06-07-2014

Uncharted 1,2,3
GTA 5
Read Dead Redemption
Heavy Rain
Beyond: Dwie dusze
Watch Dogs
Wolfenstein: The new order
The last of us
Killzone 2,3
Infamous 1,2

PS3 mam od miesiąca, gram narazie tylko w fife, co byście jeszcze dodali do mojej listy?


RE: The best games dla Nenoxera - Spaidi - 06-07-2014

a moze jakis gust, cos o sobie, wiek, zainteresowania.. Z kosmosu mamy Ci tytul wywalic?