PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Makaveli - 25-02-2014

Tak jak mówiłem - nie ma co porównywać tych gier, a dodatkowo NFS sprzedaje się lepiej i jest bardziej popularny wśród graczy. Są turnieje w NFS, poczytaj. Nie, żebym był jakimś fanem, w zasadzie w ogóle nie lubię tej serii, ale gra ma przynosić zabawę, a większość ludzi nie potrafi przejechać czysto nawet jednego okrążenia w GT, stąd woli NFS. Dla nich GT przy NFS to chłam, więc bez sensu takie porównania, bo to równie mądre, jak porównywanie kaloszy do klapek.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - VortaL - 25-02-2014

W sumie masz rację Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Kapitan Krwotok - 27-02-2014

Makaveli dobrze mówi. Nie ma co porównywać NFS do GT bo jedno do symulacja a drugie to arcade. No chyba, że mówimy o Shifcie który był już bardziej symulacyjny. Ja osobiście wolę NFS. Tak najbardziej to już wgl Burnout ale z tych dwóch wcześniej wymienionych to NFS. Grałem trochę w GT4 i 5 i doceniam te produkcje jak i całą serię jednak realizm to ja mam w życiu. Jak chce się ścigać to sięgam po Burnout Paradise albo NFS Hot Pursuit. I tak, nie umiem grać w GT. Ale nie tylko dlatego wolę arcadowe gry w tym gatunku. Naładowane adrenaliną pościgi i efektowne kraksy kręcą mnie o wiele bardziej niż możliwość tuningu i tysiąc aut w garażu.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - JaDCorbeN - 19-03-2014

Zauważyłem że na PS4 za 119 zeta będzie MGS:GZ (na PS3 - 79 zeta) WARTO???
Nie grałem, nie chce mi się czytać recenzji - słucham komentarzy Smile


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - RafalKa - 19-03-2014

Lata od paru dni temat na forum o GZ i jak zwykle zdania podzielone ja czekam na używkę tym bardziej że mam do ogrania MG Rising

Wysłane z mojego S2 (Tapatalk)


Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - krzysiekao - 19-03-2014

Jadcorben ja juz ogralem na konsoli z CFW, wiec tak za pierwszym podejsciem glowny watek 2h przechodzilem, spoko mechanika ruchu, nowe animacje, cqc(walka wrecz), jak cie przyczaja masz zwolnienie czasu wtedy mozesz goscia zabic/uspic i alarmu sie nie zalaczy, kazdy side ops 1h przechodzilem. Gierka daje rade, jak najbardziej.


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - puszotek - 24-04-2014

Warto kupić te gry? Używki.
Gta V, Gta IV, The Last of us, assassins creed, far cry 3, metro: last light, tomb rider, hitman: rozgrzeszenie?
Dodatkowo zastanawiam sie nad dead island riptide, thief, dark souls, risen ii, pay day2, arcania gothic 4.
Na pewno tez kupie battlefield bc2 i 3.
Jak bedzie wygladac online na tych grach? Tzn mowie o bc2 bf3, dead iskand r. I payday2. Potrzebne bedzie kupienie kodow do tych gier? Jak tak, ile kosztuja?


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 24-04-2014

Wymieniłeś same najpopularniejsze i najbardziej znane tytuły, dodatkowo trzy z nich pretendowały do nagrody gry roku 2013, także nie wiem jakich potrzeba Ci rekomendacji. Smile Nie mniej jednak powinieneś wziąć pod uwagę, że mimo wszystko któraś z wymienionych przez Ciebie gier może nie spełnić Twoich oczekiwań. Na Twoim miejscu zapoznałbym się z tematami w działach Game Corner oraz Recenzje.


Gry LOtR, Star wars i inne. Które? - nevermind - 08-05-2014

Witam.
Planuję powiększyć kolekcję gier, póki co pełne wersje mam mortal kombat i sports champions. Raczej będę kupować używki.

Tematyka, która mnie interesuje to gry Władca Pierścieni, Gwiezdne wojny, Assasins Creed..
Ogólnie jakie gry możecie polecić? (na pc libiłem grać w LOTR powrót króla, SW jedi academy, KotOR..)

ewentualnie które części gier god of war, uncharted, battlefield kupić najpierw? Które wyścigi (grałem w starsze wersje NFS na pecceta)


RE: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - PaultheGreat - 08-05-2014

W przypadku "Uncharted" oraz "God of War" kieruj się kolejnością wydania poszczególnych odsłon serii - przykładowo przygody Nathana Drake'a rozpocznij od "Drake's Fortune", a nie od trzeciej części. Jeżeli chodzi o "Battlefielda", to tutaj akurat możesz zacząć od najnowszej części, bowiem fabuła nie jest chyba najistotniejszym elementem tego cyklu, a poszczególne odsłony serii raczej nie łączą się ze sobą w tym aspekcie.

Poza tym napisz konkretniejsze informacje na temat tego, co Ciebie interesuje, ponieważ na chwilę obecną nie wiadomo co Ci polecić.