PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--101)
+--- Wątek: Którą grę wybrać /jaką grę polecacie na PS3? (/thread-ktora-gre-wybrac-jaka-gre-polecacie-na-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Dylematy co do gier - Yohokaru - 21-05-2012

No no, jak pierwszy Resistance to stara i (zaiste z tego względu, że właśnie stara) słaba gra, to życzę powodzenia w poszukiwaniu dobrej gry. God of War 3 - grałeś? Została wydana "aż" trzy lata temu, "kosi" większość wydanych pozycji od EA w czasie tych trzech lat;P. Nie liczy się wiek gry, tylko sama ona, bo grając w coś starszego byćź może odkryjesz swój hit na PS3.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 21-05-2012

GOW'a grałem jeszcze jak nie miałem własnego ''pleja''. Masz 100% racje, ale JA nie za bardzo mam ochotę na przysłowiowe ''starsze granie''. Oczywiście nie kłócę się, że starsze gry też mają swój urok jednak nie chce powtarzać czegoś co już jest wpisane na kartach growej historii. Chciałem tylko po prostu jakieś propozycje, tak jak zaczął Yohokaru, a nie rozprawiania o tym, że starsze gry też są fajne i do pogrania i nie mówię, że nie są.


RE: Dylematy co do gier - Yohokaru - 21-05-2012

Powiem Ci nie orientuje się za bardzo w nowościach. Lecz powiedz jakie gatunki Cię interesują, to może wynajdziemy coś dobrego Smile


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 21-05-2012

Jakieś fajne przygodówki z wciągającą fabułą. Może jakieś strzelanki. Nie wiem po prostu gry lubię z różnych gatunków. U mnie jest taki przypadek, że trochę z tego, trochę z tamtego. Może łatwiej by było z przykładami.


RE: Dylematy co do gier - Draco - 21-05-2012

Może zamiast Max'a warto zainteresować się Uncharted?


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 21-05-2012

Ograne wszystkie części.


RE: Dylematy co do gier - ashin - 21-05-2012

Prototype wyszedł na PS3? Chyba ta? Całkiem przyjemna gra można się przy niej wyczilałtować. Tak samo Devil May Cry 4.
Jeżeli decydujesz sie na Maxa, ja osobiście polecam Ci poczekać i dowiedzieć się jak wypada klimat w rockstarze tej gry. MP był ceniony głównie za nietuzinkową fabułę i klimat. Jeżeli jednak liczysz tylko na wartką akcję i przyjemny gameplay. Cóż Rockstar nie raz pokazał, że pod tym kątem potrafi tworzyć gry.


RE: Dylematy co do gier - Mr.Q - 21-05-2012

Bierz Uncharted. Devil May Cry 4 i Prototype są moim zdaniem bardzo słabe, ale kto co lubi.


RE: Dylematy co do gier - BerserkerDevil - 22-05-2012

Mówiłem, że grałem we wszystkie Uncharted. Właśnie ashin, ponieważ przeczytałem kilka recenzji i właśnie wszyscy dość mocno chwalą Max'a. Oczywiście za wciągającą fabułę i oczywiście gameplay. Nad tym Prototype mogę się zastanowić. W jedynkę grałem u kolego na kompie, lecz tytuł ten nie za bardzo mi się podobał. Nie wiem może fabuła była dla mnie za miałka, albo mocna rozpierdziucha mnie nie wciągnęła.


RE: Dylematy co do gier - mrsony - 10-06-2012

A co sądzicie o Mass Effect 3 ?
Jak się miewają sprawy z singleplayer'em i multi. ?